Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
Arama sonucu : 39 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Beyin Tümörü

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    FİLİSTİN/GAZZE
    Gönderi
    1,467

Esas

dostluk böyle birşey...ALLAH yokluğunuzu göstermesin....

Esas

Sevgili Kardeşim Gracieux,
    Ateş düştüğü yeri yakar derler...
    Ancak kara günde kararıp kalmaz...
    Bu dünya imtihan yeri...
    Her çıkışın bir inişi olacaktır...
    Bu sıkıntılı günlerinizinde inşallah ferah, huzurlu ve sağlıklı karşılıkları olacaktır ..

Elimden gelen ancak, ellerimi açarak Rabbimden sizin için hayırlı şifalar dilemek ...

Allahü Teala bu mübarek Arefe ve Bayram günlerinin hatırına sizi sevdiklerinize bağışlasın, korktuklarınızdan emin etsin, umduklarınızın fazlasına kavuştırsun...Amin.

İnşallah hayırlısı ile en kısa zamanda bu sıkıntılı günleri geride bırakır, eskisinden daha sağlıklı ve huzur ile sizin burada yazdıklarınızı okuruz...Amin.

Gün doğmadan neler doğar...

Duhul
    Oct 2005
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    2,124
    Blog Yazıları
    2

Esas

Prof. Dr. İrfan PAPİLA Cerrahi Tıp Bilimleri Bölüm Başkanı

cerrahpaşa tıp fak.

Duhul
    Oct 2005
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    2,124
    Blog Yazıları
    2

Esas

NÖROLOJİ DOKTORLARI

Aktif Kadro

Doç. Dr. Ari Boyacıyan

Doç. Dr. Ari Boyacıyan 1961 yılında İstanbul’da doğdu. Saint Michael Fransız Lisesi’nin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Nöroloji ihtisasını 1992 yılında aynı üniversitede tamamladı. Doç. Dr. Boyacıyan 1997 yılından bu yana VKV Amerikan Hastanesi Nöroloji Bölümü’nde çalışmaktadır.

Dr. Ayşe Zekiye Kural r. Ayşe Zekiye Kural, 1959 yılında Ankara’da doğdu. 1982 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Nöroloji ihtisasını 1991 yılında aynı üniversitede tamamladı. 1992 - 1995 yılları arasında Balıklı Rum Hastanesi’nde çalıştı. Dr. Kural, 1995 yılından bu yana VKV Amerikan Hastanesi Nöroloji Bölümü’nde çalışmaktadır.

Dr. Bülent Kahyaoğlu

Dr. Bülent Kahyaoğlu, 1959 yılında doğdu. 1982 yılında İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Nöroloji ihtisasını aynı fakültede 1984 - 1989 yılları arasında tamamladı. 1990 -1991 yılları arasında Gümüşsuyu Askeri Hastanesi'nde, 1991 - 1997 yılları arasında da Şişli Etfal Hastanesi'nde Nöroloji Bölüm Şefi olarak çalıştı. 1997 - 2000 yılları arasında La Paix - Örnoram'da görev yapan Dr. Kahyaoğlu, 2000 yılında Long Island College Hospital'da gözlemci olarak bulundu. Dr. Kahyaoğlu, VKV Amerikan Hastanesi Nöroloji Bölümü'nde görev yapmaktadır.

Ziyaretçi Kadro

Dr. Aydan Tandoğan Sarp

Dr. Aydan Tandoğan Sarp, 1965 yılında Samsun’da doğdu. 1988 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Nöroloji ihtisasını 1996 yılında aynı üniversitede tamamladı. 2004 - 2006 yılları arasında Alman Hastanesi’nde, 2006 yılında Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi’nde çalıştı. Dr. Sarp, 2006 yılından bu yana VKV Amerikan Hastanesi Nöroloji Bölümü’nde çalışmaktadır.

Dr. Emil Goldenberg

Dr. Gülüstü Kaptanoğlu

Dr. Hayim Babür

Prof. Dr. Yeşim Parman

www.amerikanhastanesi.com

Vehbi Koç Vakfı Amerikan hastanesi.

Duhul
    Sep 2008
    İkamet
    NİCE
    Gönderi
    583

Esas

Arkadaşlar,çok sağolun desteğiniz için...Duygulanmamak mümkün değil..Gözlerim dolu dolu yazdığımı görünce oğlum ,ne oldu baba diye soruyor ..

Şu an yaşantıma normal bir şekilde devam ediyorum..Bir sıkıntı yok..sağ gözümde kalan sıkıntıdan başka.. Borsayı bile canavar gibi takip ediyorum zaten Benim için bir uğraş..teselli...

Dularını eksik etmeyen,doktor ismi bildiren,şifa dileyen tüm dostlarıma tekrar teşekkür ediyorum..Dediğim gibi konu hakkında güzel duyumlar,yeni gelişmeler olduğu zaman burada paylaşılması amacı ile açtım topiği..

Çokta meşgul etmek istemiyorum sıkıntımla..Tekrar tekrar teşekkür ediyorum duyarlılığınıza.....

6. Esas

Okurken çok duygulandım. Kendimi sizin yerinizde hissettim. Rabbime şükrettim.
    Hepimizin sahibi, Allah...
    Hayat Onun bir lütfu.
    Hastalık, sıkıntı, çaresizlik ... imtihanın bir parçası.
    Hakkınızda hayırlar diliyorum, inşaallah şifa diliyorum.
    Allah yar ve yardımcınız olsun. Dua ile....

Esas

Cok gecmis olsun. Hormonal testlerden gectiniz mi? Bazen prolaktin hormonunun normalden fazla salgilanmasi nedeniyle beyinde hipofiz bezi cevresinde tumor olusumu olabiliyor tam gorme sinirlerinin oldugu bolgede. Bu yuzden gorme sinirlerine baski oluyor. Bu durum bazen hipofiz bezinin kendisinin buyumesine de yol aciyor ki buna akromegal sendrom deniyor. Ama sizinki ilk bahsettigim kategoriye giriyor.

Size tavsiyem prolaktin hormonu olcumu yaptirmaniz yonunde olacaktir eger simdiye kadar yaptirmadiysaniz. Eger sorun hormonal ise: bu konuyla nöroşirürji uzmanlari ilgileniyor. Turkiye'de bu alandaki en iyi doktor Prof.Haluk Deda'dir, kendisi Ibni Sina Hastanesinde...

Bu sadece bir ihtimal, eger gozden kactiysa dikkat edilmesi gereken bir husus. Lutfen ihmal etmeyin.

Tekrar cok cok gecmis olsun. Allah sifa versin. Dualarimiz sizinle.
    Saygilar
    Son düzenleme : schelling; 08-12-2008 saat: 04:40.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    837

Esas

Sn Gracieux

Size acil şifalar diler, allahın sizi ailenize bağışlamanızı temenni ederim..Maalesef yukarıda ki bilgilere ileve olarak katkıda bulunanacak bilgim yok..Ama kanserin her türünde medikal tedavi öncelikli olmak şartı ile bağışıklığı güçlendirmek için olumlu ve umutlu düşünce içinde olmaya çalışmanın yararı olduğunu değişik kaynaklardan duyuyoruz...

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •