Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 18 madde; 17 - 18 arası.

Konu: Metastock'ta Matriks ile bir dakikalık veri olası mı?

Esas

Alıntı Originally Posted by ocey Yazıyı Oku
    selam ;
    metastock a otomatik veri aktarımı hakkında gelişme var mı? mümkün mü?

bir sorum da matriks ile ilgili, ben başka program kullanıyorum... matriksde de metastock gibi sistemler oluşturmak ve sinyaller almak mümkünse matriks kullanıcıları metastock neden kullanıyor?, .ve matriks de örnek olarak 5 dakikalık bir grafikte sistemimize göre grafik üstünde anlık canlı sinyal alabiliyor muyuz?
    ben günsonu verilerini kullanıyorum, ama merak ettiğim 5 dakikalık grafiklere göre canlı sistem sinyalleri alabilmek için hangi programı kullanıyorsunuz? matriks mi? 5dakikada bir metastock a veritransfer edip güncellemekde mümkün değil tabi

inşallah ifade edebilmişimdir ..yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
    Matriks programında 1 dk süre ile güncelleme yapılsın vs seçilebiliyor. Yani artık realtime aktarım yapılabiliyor diye biliyorum. Foreks FX Plus'ta da buna benzer özellikler vardı sanırım. Tanıtım videousunu izlediğim kadayla tabi bu bilgim.

Ama MS Downloader ürününde bu olay olmayaibilir.

Matriks te canlı sinyal de alabiliyoruz sistem de yapabiliyoruz. Hatta kurum destekliyorsa otomatik al sat bile yapabiliyoruz realtime.
    Ama metastock programlama dili olarak daha güçlü ve internette ingilizce bilginiz varsa envai çeşit hazır sistem indikatör var.
    Matriks'te MS'ta olan indikatör ve programlama araçlarının hepsi olmadığı için aynı güçte sistemlerin yazılması mümkün olmayabilir.
    Ama çok ileri seviye programcı olmadıktan sonra da Matriks ile çoğu iş görülebilir diye tahmin ediyorum.
    Saygılar.

Esas

Alıntı Originally Posted by KOSA Yazıyı Oku
    uzun vade için en az günlük
    kısa vade için 5,15,30,60,120,240 dk. tavsiye ederim.
    1 dk. sağlıklı olmadığını düşünüyorum...
    Teşekkür ederim

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •