Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 11 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Günümüz futbolunda en iyiler

Esas Günümüz futbolunda en iyiler

Çok iyi futbolcular var ama benim en iyi 2 takımım aşagıdaki gibi:

A-
    Casillas - Daniel Alves - John Terry - Carlos Puyol - C. Zanetti - Kaka - C. Ronaldo- Gerard- Messi- İbrahimoviç- Pato
    B-
    Cech- Maicon- Ferdinand- Cambiaso- Xavi- Fabregas- Diego- David Villa- Torres- İbiseviç- Ruben

Esas

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=32151
    yorumlarını bekleriz

steven gerrard başka tanımam

Esas

steven gerrard başka tanımam[/QUOTE] Aaa Gerrard iyi adam Tam bir şeytan. Ne zaman ne yapacağı belli olmuyor. Ama bence şu anda en iyi Messi. Adam tek başına takım. Onu durduracak kimse yok. Barca 0-2 mağlup olsa bile oyuna girip maçı 3-2 alabilecek kadar büyük oyuncu. Bu sene A vrupada yılın futbolcusu ödülüne Messi layıktı, ama Ronaldoya verdiler.Seneye kesin Messi Number one.

Esas

Ben de Maradona ve Zidane dan sonra artık Messi hayranıyım...Başka futbolcu izlemiyorum bile...

Esas

İnterli Cavier Zanetti de büyük futbolcu. Seyrekmek zevk. Geçemeyegi adam yok. 3 kişi arasına dalıp oradan çıkabiliyor. Sahanın her yerinde.

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

Barcelona alınmadık kupa bırakmadı

FIFA Kıtalararası Kulüpler Şampiyonası'nda finalde Estudiantes'i uzatmada 2-1 yenen Barcelona bir sezonda katıldığı tüm şampiyonalarını kazanarak rekor kırdı .

Bu sonuçla İspanyol ekip, 2009 yılında mücadele ettiği tüm kupaları kazanarak rekor kırdı ve Avrupa’da bir ilki gerçekleştirmiş oldu.

2008-2009 sezonunda İspanya Lig Şampiyonluğu Kupası, İspanya Kral Kupası, İspanya Süper Kupası, Şampiyonlar Ligi Kupası ve Avrupa Süper Kupası’nı kazanan Barcelona, Dünya Kulüpler Şampiyonası Kupası’na kazanarak bu sezon 6 kupayı birden müzesine götürmüş oldu.

İspanyol basını internet sitelerinden Barcelona’nın başarısını "Tarihin en iyi takımı", "Barça’nın sihirli yılı", "Dünya Barcelona’nın ayakları altında", "Barça, Dünya Şampiyonu" başlıklarıyla duyurdu.

http://www.radikal.com.tr/Radikal.as...&CategoryID=84

Tebrikler..

Darısı benim takımımın başına..

Esas

benim favori topçum türkücü Alişan,Tepeciksporda oynuo
    ondaki fuleler, çalımlar kimsede yok

Esas

en son yazı 2009 yazılmış bende günümüzün en iyilerinden frikik ustası selçuk şahin diyorum ...

Sayfa 1/2 12 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •