Sayfa 2/15 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 114 madde; 9 - 16 arası.

Konu: 24 Kasim ÖĞretmenler GÜnÜ;

Esas

Tüm öğretmenlerimizin Öğretmeler günü, Sn. Alonewolf'un doğum günü şimdiden kutlu olsun.

Esas

Güzel dostum,Şimdiden doğum günün kutlu olsun.

Duhul
    May 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    3,875

Esas

Tüm öğretmenlerin ve eğitime gönül vermiş herkesin öğretmenler gününü kutlarım...

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    https://www.facebook.com/htgyhy
    Gönderi
    11,716
    Blog Yazıları
    4

Esas

Tüm öğretmenlerin vede hisse net üyesi öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlarım.......................................... .................................................. .................................................. ............................................

Esas

Bir öğretmen olarak, öncelikle ''Öğretmenler Günü'' nedeniyle kutlamada bulunan tüm arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyor gerek forum da bulunan gerekse Türkiye'nin her yerinde içtenlikle görev yapan tüm öğretmenlere ''Öğretmenler Günü'' kutlu olsun diyorum....

Sevgi ve saygılarımla.....

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    https://twitter.com/ert_analiz
    Gönderi
    1,314

Esas

tüm öğretmenlerin günlerini kutluyorum...

bu vesileyle tüm yaşantım boyunca bana bir şeyler öğreten dostlara, arkadaşlara kısaca öğreticilere de sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum...

7. Esas

Forumumuzdaki (tanıdığım) sn alihoca, sn chem73, sn sudha, sn nature, sn batık öğretmenlerimizin nezdinde tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum.

Ayrıca bu vesileyle de, yetişmemde emeği geçen tüm öğretmenlerimi yaadediyorum.

Gönlünüzce olsun efendim.

Saygı, sevgi ve hürmetlerimle.
    Son düzenleme : SunShine; 23-11-2004 saat: 18:07.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Kalamış/İstanbul
    Gönderi
    321

Esas

Svg alihoca, svg chem73, svg ramo ve sn sudha, sn nature, sn batık Yarın değil aslında hergün sizin gününüz,Bilgiyi vermenin gururu ile kutlayınız... Tebrik ederim...svg

Sayfa 2/15 İlkİlk 123412 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •