Sayfa 3/225 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1793 madde; 17 - 24 arası.

Konu: HZNDR - Haznedar Refrakter Sanayii Anonim Şirketi

1. Esas Zirve Test edilir mi?

Bu tavan 15.000 nin habercisi mi? Derinlik bakabilen varsa para giriş/çıkışı ve alan/satan bilgilerini verebilir mi?

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    ingiltere
    Gönderi
    914

Esas

Bu kagitta cok dikkatli olmalisiniz,cok sig bir tahta,gecen hafta bir gireyim dedim aldigim fiattan cikana kadar cok zorlandim,2 trilyondan fazla zarar acikladi,carsamba gunku bolunme mal cikmak icin son sanslari,aman dikkat....
    Bolunme oncesi spekulatif bir cikis bekleniyordu,ve bu hareket basladi,ama zamanlamayi iyi yapamazsaniz yatirimci olabilirsiniz bu senette...Benim gozum yemedi...deneyene bol sanslar

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    darıca
    Gönderi
    533

Esas

Borsanın kabul görmüş kuralı 'beklentiler alınır, gerçekler satılır' diye bilinir. Bir şirketin kâr rakamının iyi çıkacağı, o şirketin yıl içinde gösterdiği performans ve yetkililerin açıklamalarından az çok bilinir. Bilançolar açıklanır, beklenti biter ve hisseye kâr satışları gelir. Sonra yeni beklentiler için bir sonraki döneme bakılır. Ancak bilanço dönemleri ve kâr ile ilgili beklentiler, spekülatörlerce zaman zaman fırsat olarak kullanılır. İşte Haznedar Tuğla hisselerindeki ilginç yükseliş.

Eski Sanayi Bakanı Yalım Erez'in şirketi olarak bilinen Haznedar, altı aylık bilançosunda zarar açıklamasına rağmen, bu yıl yüzde 180 oranında değer kazandı. Şirketin ilk yarıdaki toplam satış miktarı geçen yılın aynı dönemine göre, yüzde 35 artarak 13.414 tona çıktı. Ancak şirket yılın ilk yarısı için 2 trilyon lira zarar açıkladı. Buna rağmen yine aynı süreçte yüzde 200'e yakın değer kazandı.

Esas

son mallarımızı da dün ikinci seans aldık, bekliyoruz bakalım. iyice sabırsızlandırdı artık.

... diyordum ki tavana kadar gelmiş

Duhul
    Aug 2004
    İkamet
    Puntarenas
    Gönderi
    516

Esas

yav arkadaşlar İş Yat 54000 bin lot vermiş,

olayı takip eden birileri var mı ya?

Esas

arkadaslar bu kagıtta cook dıkkatlı olunuz..adamlar ky yı ıyı avlıyorlar...malı kendılerı yukseltıp cazıp bır noktaya getırıyorlar...daha dune kadar 10000 lotu zor goren kagıt son bır haftadır 50000 uzerıne cıkıyor..yuksekten mal bosaltıp sonrada basıyorlar uzerıne ve topluyorlaar...cook uzun suredır takıp ederım hzndr ı...bugun 12700 kadar yukseltıler...dıkkatınızı cektımı bılmem ama bır ıkı kademe cook cuzzı lot alımlarıyla kaldırıldı,bır anda..daha sonra basıverdıler 11600 kadar..ve kapanısı 11300-11400 aralıgında seans kapandı..cook dıkkatlı olmanızı tavsıye ederım..gun ıcı sert cıkıslarıyla ve ınıslerıyle severım bu kagıdı...(!).. dusunsenıze 12700 nereee bır saat bıle gecmeden 11600 nere...lutfen dıkkatlı olunuz..

hıssedar kardeslerımın para kaybetmesını asla gonulden ıstemem...

kolay gelsın...

Esas

4700 lerde alıp satarken doğru düzgün kademe oluşmuyordu.

bu kadar sığ kağıtta son üç günün takaslarına ve fiyat hareketlerine de bakın hele...

8. Esas

Uzun soluklu kağıt toplama faaliyeti gibi gözüküyor. İş Bankasının takası sürekli artıyor. İşyat, ak, Ykbnk ile forse edilip ky kağıtları işbnk 'a geliyor. Sabredene bol kazançlı günler olacak gibi. Ancak iniş-çıkışlara seans içinde izleyenleri kalbi dayanmaz. Çok dikkatli olmakta ve mümkün işe bulaşmamakta fayda var diyorum. Yine de zor kararı siz vereceksiniz. Bol Kazançlar.

Sayfa 3/225 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •