Sayfa 1/225 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1793 madde; 1 - 8 arası.

Konu: HZNDR - Haznedar Refrakter Sanayii Anonim Şirketi

Esas HZNDR - Haznedar Refrakter Sanayii Anonim Şirketi

HZNDR Haznedar Refrakter

Esas

kimse bakmıyor kağıda...demekki ilgi çekmek için birkaç tavan daha gitmrsi gerek...5000 gerçekten iyi fiyattı...az miktarla kumar oynamak ve heyecan yaşamak için ideal gibi.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Fezada
    Gönderi
    1,648

Esas

haznedar tuğla meşhurdu eskilerde iyi oynarlardı tavan tavan demek ki şu sıralar biraz ilgi var yine bu kağıda takip etmekte fayda var.

Esas

bence de)) burada kağıt hakkında yazılanlar çoğalınca da çıkmak lazım

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    334

Esas

Bu kağıdı 1 haftadır takip ediyorum ve innanılmaz bir hızla yükseldiğini görüyorum.Bir kaç sefer girdim çıktım ama baktımki artış devam ediyor tekrar girdim.Acaba bu artış nereye kadar sürecek?
    Ve neden bu kadar artan bir kağıda dikkat çekecek hiçbişe yazmamış onu merak ediyorum

Esas

Yarın taban taban gitmeye başlayınca anlarsın

Esas

haznedardan uzak kalın tamamen kumar kağıdı oldu önceden alıp beklemek lazım bu tür kağıtlarda... son zamanlarında girmek rus ruleti oynamaya benzer. endex kağıtlarında kalmak şu an için en iyisi (imkb 30)

8. Exclamation bakalım ne olacak?

haznedarı izliyoruz hep birlikte.7650 liradan kağıda girdik.15000 i gördü satmadık kağıdımızı.tekrar geri çekildi.ama benim tahminim pazartesi öğleden sonra tekrar yükselişe geçeceği yönünde.

Sayfa 1/225 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •