Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 32 madde; 17 - 24 arası.

Konu: WTİ CRUDE OİL PRİCE --BRENT--GAS --Exxon-Mobil, BP-Amoco-ARCO, Shell, Eurusd Trading

Duhul
    Jun 2004
    İkamet
    Uzak bir yer
    Gönderi
    27

Esas

Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Petrol her ne kadar piyasalarda fazla etkisi yok gibi görünsede bence piyasaların en ağır abisi rolünde emtialar içinde en mantıklı hareketleri burada görmek mümkün.Petrol yön verenmi yön takip edenmi sorusuna gelince bence bu yer yer değişmekte şuan pariteye ve dowa bağlı hareket etsede uzun vadeli yükseliş trendleri için bence çok öncü bir piyasa.
    Hayirli olsun, Bu ramazanda bundan guzel bir topik acilamazdi.
    Aynen dediginiz gibi Petrol piyasayi kontrol eden gizli el gorunumunde.
    Yaklasik 1 senedir ilgileniyorum, gorebildigim EURUSD ile arasinda 100%, DJ ile de 50% korelasyonu mevcut. Spekulasyona cok acik, ancak su siralar ABD de dalgalanmalari kisitlayici tedbirleri arastirdiklarindan eskisi kadar buyuk salinimlar goremeyecegimiz zamanlara da gelmis olabiliriz.. Bilhassa 1 haftadir cok sonuk seanslar izliyorum.Yine de salinimini 60-80 USD arasinda yapacagindan dolayi bu topigin herkese faydali olacagini umuyorum. Kentuf 'a derin tesekkurlerimi iletirim.

Haan

Esas

Alıntı Originally Posted by Haan Yazıyı Oku
    Hayirli olsun, Bu ramazanda bundan guzel bir topik acilamazdi.
    Aynen dediginiz gibi Petrol piyasayi kontrol eden gizli el gorunumunde.
    Yaklasik 1 senedir ilgileniyorum, gorebildigim EURUSD ile arasinda 100%, DJ ile de 50% korelasyonu mevcut. Spekulasyona cok acik, ancak su siralar ABD de dalgalanmalari kisitlayici tedbirleri arastirdiklarindan eskisi kadar buyuk salinimlar goremeyecegimiz zamanlara da gelmis olabiliriz.. Bilhassa 1 haftadir cok sonuk seanslar izliyorum.Yine de salinimini 60-80 USD arasinda yapacagindan dolayi bu topigin herkese faydali olacagini umuyorum. Kentuf 'a derin tesekkurlerimi iletirim.

Haan
    Ben teşekkür ederim .Elimizden geldiğince fikirlerimizi paylaşıyoruz yoksa bir şey olduğundan değil .

Esas 8 eylül sabahı karışık ızgara

zıplatmalar hat safhada hesap yakma veya yola devam hareketleri altın yeni bir tepe revizesi yapmış,euro istekli petrolde resim kısa vade yukarıyı göstermiş gine.

Esas

gbpusd de saatlik resimde güzel bi,r omuz baş omuz formasyonu yaşanıyor.1.6410 --"1.6425 arasını satış için değerlendirirseler gün içi pivotu 1.6323 e kadar gevşeme yaşayabilir.

Esas

Bir tradera sormuşlar abi hepsi çıkıyor sen ama kısa pozizyon alıyorsun bu tehlikeli değilmi demişler .Oda tehlikeli durumun farkındayım düşmek için çıkıyorsa aslında en az tehlikeli şeyi yapıyorum demiş.Bizim saat ile 10.30 kritik saattir .Borsalarda alıcı ve satıcılar belirginleşmiş olacak.ingiltere ve dax ta açılışa mukabil satışlar gelmeye başladı .

Esas

saat 10.30 raporuna göre bağırtmadan düşmeyeceğiz formasyonu.petrol 10.20 den sonra gelen kar satışlarında diri durdu 68.20 altına inmedikçe 69.70 -70.30 arasi ilk ilk hedefi.

gbpusd resmi bozdu yukarı devam edecek.sıcak bir gün stop loss patlatma partisi yapılacak.

Esas

wti 69.70 i denedi kendini 69.50 ye çekti eurusd ve gbpusd ye göre dowun açılışına kadar 70.30 görme olasılığı çok yüksek.

gbpusd piskopata bağladı 1.6565 oldu parite.Borsalar mini tepe resmi çizmeye devam ediyor.

Esas

Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    saat 10.30 raporuna göre bağırtmadan düşmeyeceğiz formasyonu.petrol 10.20 den sonra gelen kar satışlarında diri durdu 68.20 altına inmedikçe 69.70 -70.30 arasi ilk ilk hedefi.

gbpusd resmi bozdu yukarı devam edecek.sıcak bir gün stop loss patlatma partisi yapılacak.
    petrolde günlük piskopa bağladı 70.30 u delip geçerek 70.64 e kadar yükseldi ve yükselmeye devam ediyor.Buralardan 70.20 ye kadar düzeltme gelebilir.

grafikte görüldüğü üzere startı sabahtan paund yapti .

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •