Sayfa 2/416 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3324 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Anlık Ons Altın Alıp Satma

Esas

Cevaplar için tşekkürler.
    Banka şubelerinden TL bazlı alıp satma var.Orda da ancak TL ve Ons altın aynı anda yükselmesi lazım.Öylede kar tabi çok düşük kalıyor.Gene kuyumcuya talim gibi

Esas

Alıntı Originally Posted by Gold Yazıyı Oku
    Banka şubelerinden TL bazlı alıp satma var.Orda da ancak TL ve Ons altın aynı anda yükselmesi lazım.Öylede kar tabi çok düşük kalıyor.Gene kuyumcuya talim gibi

FX Yapın sizde

Duhul
    Aug 2008
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU HASKULE
    Gönderi
    2,227
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by Gold Yazıyı Oku
    Ben problemin çözümünü 90% kapsayacak yöntemi anlattım.

Esas

Alıntı Originally Posted by secbul20 Yazıyı Oku
    Ben problemin çözümünü 90% kapsayacak yöntemi anlattım.
    Yorumunuz için teşekkürler.
    Altın ONS/TL bazında hareket ediyor.Şu ana kadar bir kere ons ve TL atının aynı anda arttığını gördüm.TL altın bazında kazançlar özellikle son 2 ayda yok denecek kadar az.Dediğinizi uygulamaya çalışacağım.Ama yine de tam anlamıyla ons bazında altın alıp satmayı yapan şirket yok gibi.

Esas

garantiden onsunda 4 dolar farkla dolar bazlı alıp satabilirssin. Yapacağın dolar hesabı açtırmak ardından altın hessabı internetten işlem saatleri içinde alıp satabilirsin ben öyle yapıyorum rahat ve güzel gram gram al sat yapıosun

Esas

Alıntı Originally Posted by mocal Yazıyı Oku
    garantiden onsunda 4 dolar farkla dolar bazlı alıp satabilirssin. Yapacağın dolar hesabı açtırmak ardından altın hessabı internetten işlem saatleri içinde alıp satabilirsin ben öyle yapıyorum rahat ve güzel gram gram al sat yapıosun
    Bilgi için teşekkürler.Sitesini araştırdım ama $ üzerinden alıp satma yazmıyor.Kolay mı yani talimat verildiği anda işlem yapılıyor mu?
    Bir de işlem için komisyon alınıyor mu?

Esas

plus500 diye bir porgram var ama hiç denemedim, güvenilirmi bilmiyorum.

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,879
    Blog Yazıları
    3

Esas

ben işlemlerimi iş yatırımdan yapıyorum...gayette memnunum...

Sayfa 2/416 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •