Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 14 madde; 9 - 14 arası.

Konu: E-book Reader (E-Kitap okuma) Araçları

1. Esas

biraz ergonomiden uzak gibi geldi

2. Esas reeder

arkadaşlar merhaba,
    15 yıldır borsa, 3 yıldır da forex, opsiyon işlemleri yapan bir yatırımcı olarak; ben de sizler gibi günde 20-30 sayfa ekonomik haberler bültenler hazırlıyordum akşam okumak için; ev kağıttan geçilmiyordu.
    Sonra ebook reader çıktı karşıma ve süper bir şey.
    Bir kere ekranı lcd değil, eink denilen teknoloji ile beyaz zemin üzerine siyah püskürtme ile olan bir teknoloji, dolayısıyla ışık yayılımı yok göze hiç bir zararı yok.
    ikincisi sadece 180 gr, 2 parmağınızın arasında tutup kolayca okuyorsunuz yattığınız yerden.
    epub dosyalarını kullandığı için ki herhangi bir dokumanı bu formata kolayca çevirebilirsiniz. aşağıdaki link bunu nasıl yapacağınızı çok güzel anlatıyor.

http://www.reederebr.info/Teknik_Destek.html

benim kullandığım makine reeder.
    wireless internet ve touch screeni var. wireless'la bloomberg, cnnmoney tüm sitelere girebiliyorsunuz.
    Ayrıca internetten dilediğiniz kitabı indirin.
    aşağıdaki linkte bunu anlatıyor.

http://www.reederebr.info/ebook_library.html

Tüm finansçılara ebook reader'ı, TR'de özellikle reeder'ı tavsiye ederim.
    Bu linkten satın alabilirsiniz, TR'deki türkçe menülü ve hizmet veren tek ebook reader satıcısı...

http://www.reederebr.info/buy_reeder.html

Umarım yardımcı olmuştur
    İyi kazançlar!!!

3. Esas

güzel bir e- kitap olmus

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    Gotham City :)
    Gönderi
    1,741

Esas

Reader almayı düşünenler için gözü kapalı tavsiye edebilirirm.

Türkiyede satışı yok ama.

Amerika'da bir arkadaşınızdan olmazsa sahibinden.com'dan tedarik edebilirsiniz.

Amazon Kindle

Electro World'den aldığım bir cihaz daha var

Foxit e slick reader.

Fiyat olarak Kindle'den biraz pahalı ama işleyiş olarak Kindle'nin yannına yaklaşamaz.

Esas

2009 yılında e-book reader arayışına girdiğimde, tablet bilgisayar diye bir teknoloji mevcut değildi ya da ben henüz duymamış veya ihtiyaç hissetmemiştim.

Geldiğimiz noktada tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan teknolojinin gösterdiği adres; tablet bilgisayar...
    Ben bir süre sony prs reader kullandıktan sonra Ipad'e geçtim. 7'den 70'e herkesin kolaylıkla kullanabildiği bu alet, Kitap-dergi-rapor okuma işini de, ticareti de, yatırımı da, iletişim ihtiyaçlarımızı hatta çok daha fazlasını dahi karşılayabiliyor. Diğer yandan, masamda çoğu zaman bir basılı kitap bulunduğunu da ifade etmem gerekir.

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas

Kullanmakta olduğum iPad ve android tabletler arasında -amaç sadece kitap okumaksa- en iyisi bu tarz kapasitif ekranlılar. Bu dönem haftada 2 günüm yollarda geçiyor ve Reeder ile kitap okuyorum; gayet memnunum.
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •