Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 47 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Matriks formül yardım

1. Esas

zaten orada olmadigi icin bu sorum. ekle kaldir kisminda gozukmuyor matriks
     Alıntı Originally Posted by ysrzcn20 Yazıyı Oku
    denetim masasından+ proğram ekle kaldırdan+ matriks i buluyorsun +sağ klik kaldır diyorsun +işlem tamam

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    Eskişehir
    Gönderi
    10,339

Esas

Alıntı Originally Posted by DOLUBARDAK Yazıyı Oku
    zaten orada olmadigi icin bu sorum. ekle kaldir kisminda gozukmuyor matriks
    Bilgisayarınızı yeni açtığınızda Matriksi hiç çalıştırmayı denemeden.

C: veya D: nereye kurdu iseniz MATRİKS ve MTXDosyalar klasörlerini silip / (Shift+Del) masaüstünden de kısayol iconunu sildinizmi bilgisayardan kaldırılmış olur.

3. Esas

cevabiniz icin tesekkurler. Evet bu da bir yontem ama registry kisminda kaliyor bir suru bilgi bunu da bugun ogrendim. Internetten ozel silme programi buldum, o sayede kaldirdim. ama yine de herseyi kaldiramiyoruz, gizli sakli kaliyor bir yerlerde bilgiler.
     Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Bilgisayarınızı yeni açtığınızda Matriksi hiç çalıştırmayı denemeden.

C: veya D: nereye kurdu iseniz MATRİKS ve MTXDosyalar klasörlerini silip / (Shift+Del) masaüstünden de kısayol iconunu sildinizmi bilgisayardan kaldırılmış olur.

Esas

Sagıdeğer üstadlarım, Matriks otomatik ürettiği Formasyonlar ne kadar güvenilir? Test etme imkanı olan var mı? Teşekkürler

Esas

arkadaşlar yazdığımız indikatörün grafik üzerindeki izdüşümünü zaman çizelgesinde ileriye ve veya geriye ötelemek işini nasıl yapıyoruz, şimdiden teşekkürler.

Esas

TS: -15, aroon osc: -100, lrs: -0.05, dis: -30 üstünde min 2 tanesinin yada hepsinin kesişimini analiz edecek bir formül yapabilecek olan varmı?

Esas

formul yardım kısmına yazmamısım. Sorum asagıdaki gibi yardımcı olursanız sevinirim.

benim formul yazarken karsılastıgım bir sorunu paylasmak istiyorum. Caresini matriks formul dilinde nasıl yazabilirim.

Sorum su: ornek cross (a,b) diye al formulumuz var.

Bu formule veriler uyum sagladıgı surece sorun yok ama ornek 30 dakıka sonra 5 dklık verilerde bu sart gecerliligini bir an kaybediyor sonra tekrar cros(a,b) formulu saglanıyor.

Bu sonradan gelen AL sinyalini nasıl gormezden geliriz. Bir sonraki sat sinyalinde islem yap nası deriz.

Örnek: 12:05 te al verdi 12:10 al 12:15 al bu arada kar al ile karı aldık. Ardından tekrar 12:40 ta al derse almayacagız, SAT sinyalini bekleyecegiz.

yardımlarınız icin tesekkurler

Esas

merhaba,

KHN, Explorer'da çok basit bir formül yazıyorum ama sonuç vermiyor.
    Filtre kısmına
    CCI(14)<-150 AND RSI(14)<30
    Kolon1'e
    CCI(14)
    kolon2ye
    RSI(14)
    yazıyorum. Çalıştırınca hiçbirşey vermiyor. Bu arada girerken CCI(C,14) ve RSI(C,14) yazıyorum, kendisi CCI(14) diye değiştiriyor.
    program DEMO onun için mi KHN kısmı çalışmıyor, bilemedim.
    Yardımcı olursanız sevinirim.

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •