Arama sonucu : 8 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Matriks grafik verisi otomatik

Esas Matriks grafik verisi otomatik

Matriks 1dk.lık grafik verisi otomatik nasıl yenilenebilir. yeni verilerin görülebilmesi için illa verileri sunucudan tamamla mı diyeceğiz?

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas

Zaten otomatik olarak yenileniyor her fiyat hareketinde. Eğer sizi grafikler yenilenmiyorsa problem var demektir.

3. Esas

sean içindeyken seansın o anlık seanslık IMKB 100 değerinin time series forecast değerinin kaç olduğunu nasıl anlayabiliriz. diyelimki ben seans sonunda time series forecast değerine göre al sat yapıyorum fakat bu işlemi seans bittiminden sonra yapmak istemiyorum çünkü gap ile açılabiliyor. senas bitmeden önce o an time series forecast değeri kaç nasıl öğrenebilirim. derinlikli izleme imkanım yok, wap dan görebilsem süper olur, IMKB 100 değerine göre o an hesaplıyayım desem time series forecast'ın formülünü bulamadım
    bana en azından bunun formülünü verebilirmisiniz
    teşekkürler

Esas

matriks te soygun dönemi mi başladı, her yerde reklam yapan müşteri çekmek için çaba sarfeden matrikste artık yeterince para kazandılar ki artık daha fazla nasıl kazanırız anlayışına girdiler, en kritik günlerde ve anlarda kesilmeler donmalar yetmiyormuş gibi şimdide veriler birer birer kalkmaya başladı..
    java matriks trader ile takip yapıyorum geçen ay amerika sp endeksi anlık veri işleminden kalktı şimdi de bugün almanya dak endeksi anlık veri kalktı...
    şimdi biz her 3 ay 164 tl yi ne için veriyoruz.... bu sistemi kullanan arkadaşlara durumu protesto etmelerini tavsiye ediyorum...
    şirketi aradım gayet sakin bir şekilde isterseniz iade yapabilirsiniz, bundan sonra tüm yurt dışı veriler paralı olacak dediler... bu kadar basit daha fazla para verin....

Esas

arkadaslar bnm bi sorunum var hedefonline dan java matriks trader ekranı açılıyor 5-10 saniye sonra kendiliginden kapanıyor ne kdr yenilesemde her seferinde aynı sey oluyor diger tarayıcılardada denedım sonuc aynı. windows 7 kurduktan sonra oldu bu olay? çözümü için bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi? şimdiden tesekkurler ++

Esas

Alıntı Originally Posted by karakan75 Yazıyı Oku
    arkadaslar bnm bi sorunum var hedefonline dan java matriks trader ekranı açılıyor 5-10 saniye sonra kendiliginden kapanıyor ne kdr yenilesemde her seferinde aynı sey oluyor diger tarayıcılardada denedım sonuc aynı. windows 7 kurduktan sonra oldu bu olay? çözümü için bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi? şimdiden tesekkurler ++
    konuyu hortlattık ama aynı sorun bendede var çözümünü bilen varmı acaba..

Esas

Alıntı Originally Posted by dnts Yazıyı Oku
    konuyu hortlattık ama aynı sorun bendede var çözümünü bilen varmı acaba..
    problemi kendim çözdüm aynı durumda olan arkadaşlar için C klasörü altında MTXDOSYALAR var onu silerseniz sorun kalmıyor..

Esas

şu grafiklerin temettü veya bölünme sonrasında değişmesine bi çözüm varmı bildiğiniz....

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •