Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 15 madde; 9 - 15 arası.

Konu: CHF - İsviçre Frangı

Esas

Haklısınız, İsviçre Merkez Bankası müdahele ediyor. USD, CHF ve NOK olmak üzere dövize ayıracağım parayı üçe bölmeyi düşündüm. Portföyüm altın ağırlıklı olduğu için USD'den zaten faydalanırım diye vazgeçmiştim (sanırım hata oldu). Kriz gelirse CHF'nin ve NOK'un TL'ye karşı değerleneceğine inanıyorum.

2. Esas

Yukarıdaki ile katılıyor

Duhul
    Sep 2005
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    883

Esas

isviçre frangı olarak kullanılmış ve daha 7 yıl ödeme vadesi olan bir mortgage kredisinin şu anki kur seviyesinden mi TL'ye dönülmesi uygundur? yoksa kurun daha düşmesi mi beklenmelidir?
    bu konuda değerli görüşlerinizi alabilirsem sevinirim

4. Esas

Chf 2.74'e geldi. Çılgın gidiyor kur. Sadece bir kaç haftada oldu bütün olanlar. 2015 söyledikleri gibi çok çalkantılı geçiyor tüm dünyada.

5. Smile

Alıntı Originally Posted by titanium200815 Yazıyı Oku
    Chf 2.74'e geldi. Çılgın gidiyor kur. Sadece bir kaç haftada oldu bütün olanlar. 2015 söyledikleri gibi çok çalkantılı geçiyor tüm dünyada.
    Foruma ilk mesaj atan arkadasin hala frangi varmi acaba bu olaylardan sonra

6. Esas

Alıntı Originally Posted by bella vita Yazıyı Oku
    Foruma ilk mesaj atan arkadasin hala frangi varmi acaba bu olaylardan sonra
    Eğer o arkadaş aradan geçen 6 senede toplamaya devam ettiyse şimdi Karayiplerde tatil yapıyordur muhtemelen Öngörüsü sağlammış, kazanacaksa böyle kişiler kazanmalı.

7. Esas

Foruma ilk mesaj yazan arkadaşım,seni buralarda görmek isteriz....Bu nasıl bir öngörü yaw???
    Karayiplere selam

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •