Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 50 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Yeni Teknik Direktör kim olmalı?

Esas

İşine duygularını karıştırmayan yabancı bir direktör olmalı

Duhul
    Apr 2008
    İkamet
    Transilvania
    Gönderi
    2,353

Esas

Avciya ne dersiniz?
    Terim,Denizli mumkunse birisini italia Seria B ye digerini Iran a gonderelim.
    Senol Gunes in eli ugurludur iyi kura ceker. Ancak birakalim Kore de kalsin.
    Saglam cok saglam adam ama grupta boyle takimlar bulamayiz yazik olur(Yeni geleni kovduktan sonra onu alalim)
    Luce,iyi tanirim paragozdur. Son zamanlarda Bukres te aldigi mezarini ziyaret ediyor. Birakalim huzur icinde antrenorlugune Ukrayna da devam etsin.
    Kus Hiddink yakisikli adam, olabilir diye dusunuyorum.

Iste bomba. LUIS ARAGONES... Vefa borcumuz var!!!

Esas

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    benim adayım şenol güneş bu milletin bir borcu var diye düşünüyorum şenol hocaya
    adamın giyiminden konuşmasına kadar çok ağır eleştiriler yapılmıştı federasyon ise çok saygısız bir şekilde ayırmıştı yolunu
    bencede kesinlikle Şenol Hoca olmalı..
    http://www.izlesene.com/video/spor-t...nal-mac/304851
    dünya kupasında şov yapmıştık..

Esas

FT yorumcu EY direktördü.
    Sonra EY yorumcu FT direktör.
    İkisin de söylediği aynıydı.
    Baskı kururaken defansı sağlam tutalım.
    Ohalde bize gererken 8 kişiyle hucum yaparken diğer 8 kişiyi defansta tutabilen bir mucit.

5. Esas

Kesinlikle yerli olmalı.Kendi insanımıza fırsatlar vermek zorundayız.Bence ana problem yerli oyuncularımız yabancı kontenjanından dolayı önü kesiliyor.Genç,hızlı ve teknik oyuncular yetiştirmeliyiz..

Esas

şenol güneşi sevmeyen tek topçu bile yoktur ama yabancı olsun daha önce T.C.çalışmış olmasın.

Duhul
    Sep 2006
    İkamet
    maltepe/istanbul
    Gönderi
    3,063

Esas

gonlumden gecen hector cuper dir. Yada roma'nın eski hocası spalettide olur.

Duhul
    Apr 2008
    İkamet
    Transilvania
    Gönderi
    2,353

Esas

Once tartismasiz gereken bir futbol teknik direktorunun takima katkisinin % kac duzeyinde oldugu.. Benim sahsi kanaatim pozitif anlamda % 10 dan fazla olmadigi yonunde. Ancak negatif anlamda yani zarari % 90 a kadar cikar. Terim orneginde oldugu gibi, siz hicbir sey bilmezsiniz,ben bilirim havalari,hirs,ihtiras,kin bu uzar gider..Demek ki bulacagimiz teknik direktorun takima zararinin olmamasi gerekir. Sayin Gunes in takima katkisi % 10 u gecmez ama zarari da bu rakami gecmez!!

2002 de yari final dahil oynadigimiz butun takimlar icinde Brezilya haric hicbiri Fifa siralamasinda ilk 40 in icinde degildi. (Brezilya ya 2 kez yenildik zaten)

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •