Sayfa 3/52 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 416 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Kurban Bayramı

1. Esas

sayın misilak beni unutmayın çok dua edin.kestiğiniz hayvanın etini de derin dondurucuya koyup bir sene afiyetle yemeyin benim babamda hacca gitti gelir gelmez derin dondurucu aldı her bayram kesip ona dolduruyo bir yıl afiyetle yiyor lütfen böyle yapmayın.ben yaptığının yanlış olduğunu söylüyorum ama nafile

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    BuRsA
    Gönderi
    195

Esas

Sayın misilak sizinde kurban bayramınız mübarek olsun. Allah kabul etsin.

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    Newyork,USA
    Gönderi
    17

Esas

Sayin Misilak,
    Rabbim yar ve yardimciniz olsun.Insaallah hayirlisi ile farizanizi yerine getirir donersiniz.Rabbim ibadetinizi kabul eylesin,insaallah darisi benim basima diyorum.Boyle genc bir yasta bunu yapabildiginiz icinde sizi ayrica gonulden kutlamak istiyorum(yaslanmayi beklemediginiz icin).Allah yolunuzu acik etsin,Allah'a emanet ol kardesim.

Saygilarimla..

Bu arada herkesin Kurban Bayramini da kutlarim.Lutfen araba ile sehir dislarina ziyarete gidenler dikkatli olsun.

Esas

Sayın misilak güle güle gidip gelesiniz..Hepimize dua etmeyi unutma..Hacı misilak.Darısı başımıza yani gitmek isteyenlere..

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,892
    Blog Yazıları
    5

Esas

Güle güle gidiniz. Hayırlı mübarek olsun. Bizleri duadan unutmayınız.

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    İstanbul & Taşkent
    Gönderi
    504

Esas

Sn. Misilak Allah kabul etsin kutsal vazifenizi.

Tüm hisse.net camiasının mübarek Kurban bayramını kutlarım.

7. Esas

Sayın bankaci69,

Hacca gitmek için yaşlanmayı beklemek diye birşey yoktur.

İslam dini;
    . Ailenizin, çoluk çocuğunuzun rızkını sağlama almadan,
    . Yakın akrabalarınızı evlendirmeden,
    . Köyünüzde su yoksa, su getirmeden
    . Komşularınızdan açta açıkta olanlara yardım elinizi uzatmadan

yani, bu dünyada iyilik ve yardım adına yapacaklarınız bitmeden hacca gitmeyi önermez. Bir insanın yukarıda saydıklarımı ve unutarak sayamadıklarımı yerine getirmesi için mirasyedi ya da loto milyarderi değilse veya süper bir yeteneği yoksa; biraz da olsa yaşlanması normaldir.

Bunları yerine getirerek hacca gidebilenlere allah kabul etsin diyorum.

Herkese hayırlı bayramlar..

Alıntı Originally Posted by bankaci69
    Sayin Misilak,
    Rabbim yar ve yardimciniz olsun.Insaallah hayirlisi ile farizanizi yerine getirir donersiniz.Rabbim ibadetinizi kabul eylesin,insaallah darisi benim basima diyorum.Boyle genc bir yasta bunu yapabildiginiz icinde sizi ayrica gonulden kutlamak istiyorum(yaslanmayi beklemediginiz icin).Allah yolunuzu acik etsin,Allah'a emanet ol kardesim.

Saygilarimla..

Bu arada herkesin Kurban Bayramini da kutlarim.Lutfen araba ile sehir dislarina ziyarete gidenler dikkatli olsun.

8. Esas

Allah kabul etsin Sn.Misilak,bu dünya'nın fani olduğunu hiç bir zaman unutmamamız gerekiyor.Sağlıcakla gidip gelirsiniz inş.

Sayfa 3/52 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •