Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 19 madde; 9 - 16 arası.

Konu: iPhone 3GS nereden alınır?

Duhul
    Aug 2008
    İkamet
    65+34
    Gönderi
    6,273

Esas

teknosa tek başına telefonu da satıyor, stokta olmasa bile satışı olacak gibi. 32GB 3GS 855 euro.
    Forum kuralları

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız: http://www.hisse.net/topluluk/forum.php

Esas

nokia n 97 den daha mi iyi acaba?

Esas

Alıntı Originally Posted by KARAHAN Yazıyı Oku
    serenler abi bu fiyatlarda bizdeki gibi sözleşmeli fiyatlar...yani o fiyatlara satıyor ama taahhütte bulunuyorsun abd de de durum bizdekinden farklı degil...
    Aynen katılıyorum,bir zamanlar ben de almak istemiştim abd den 199$ dı iphone fiyatı.Ama satıcı sözleşmeli olduğunu ve Türkiyede çalışmayacağını falan filan.....

Burdaki uçuk fiyatlara zaten bir anlam veremiyorum çin malı olanlar var 300 lira civarı alın,çift sim kartlı,çift bataryalı,araba şarj cihazı, tv li falan ekstra özellikleri....ha bozulur derseniz 7-8 tane alın bozuldukça atarsınız

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    Manisa
    Gönderi
    124

Esas

biraz daha bekleyin derim çinin lenovo firması i phone rakip o phone çıkarıyo telefon çıktı henüz deneme aşamasında yakında piyasaya sürülecekmiş fiyatı daha belli değil ama kesin i phone dan çok daha ucuz ve çok daha özellikleri var vee çakma değil ...

Esas

Ben yaklaşık 3 senedir tüm cihazlarımı internetten alıyorum hem çok hesaplı oluyor hemde siteler alışveriş güvenliğini sağlıyor mesela şunlara bir bakın derim ..http://www.sahibinden.com/ferhat_ile...XQQdisplayitem

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas

(Teşhir Ürünü) 374,21

Fiyat 279,00 USD + KDV
    KDV Dahil 485,28 TL
    Havale ile 465,87 TL

arada neredeyse 100 tl fark var.

tamm bu iphone değil ama alırmıydınız teşhir ürünü? teşhir ürünü tam olarak nedir?
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Duhul
    Mar 2009
    İkamet
    soğuk sular
    Gönderi
    2,116

Esas

200 bin kişi sırada

Yılbaşından bu yana 200 binin üzerinde satış rakamına ulaşan iPhone’a yoğun ilgi stokları tüketti. Ağustos’ta Türkiye’ye gelen iPhone 3G S için bir o kadar kişi sıraya girdi. GSM operatörleri, iPhone 3G S için başvuranlara bir ay sonraya gün verirken elektronik marketlerde başvuru listeleri hazırlanıyor.

Ağustos sonunda Türkiye’de satışa sunulmaya başlanan iPhone 3G S’e yoğun ilgi olunca tüm stoklar tükendi. Yılbaşından bu yana 200 binin üzerinde satış rakamına ulaşan iPhone 3G ve iPhone 3G S için bir o kadar kişi daha sıraya girdi. GSM operatörleri, iPhone 3G S için başvuranlara bir ay sonra cihaz geleceğini belirtirken, elektronik marketlerde isim listeleri bile hazırlanmaya başladı. Apple’ın Türkiye Distribütörü Bilkom’un mağazalarında da şu anda iPhone 3G S kalmadı.

Bu arada cihazlar tükenmeden önce Bilkom mağazalarında 16 GB’lık iPhone 3G S 1.300 TL, 32 GB’lık iPhone 3G S 1.700 TL’nin üzerinde fiyata satılıyordu. GSM operatörleri ise müşterilerine 209 ile 769 TL arasında değişen ücreti ilk abonelikte olmak kaydıyla 69x24 aydan başlayıp 229x18 aya kadar değişen kontrat seçenekleri sunuyordu.

Duhul
    Feb 2004
    Gönderi
    10,347
    Blog Yazıları
    9

Esas

Bu arada bu konuda ve özellikle Turkcellin sattığı ıphoneler konusunda oldukça yoğun şikayetler var:

http://www.sikayetvar.com/index.php?...x=25&s222.y=11

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •