Sayfa 2/107 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 851 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Forex Firma Seçimi Tavsiyesi

Duhul
    May 2009
    İkamet
    kocaeli
    Gönderi
    57

Esas

Bende onu yazacaktım şimdi

Esas

Alıntı Originally Posted by kemalcakir19 Yazıyı Oku
    Belkide senin hissedemeyecegim sorunlar yaşamışsındır ama haberi bile olmamıştır
    Merak ettim. Ne gibi sorunlar örnek verebilirmisiniz?

Duhul
    May 2009
    İkamet
    kocaeli
    Gönderi
    57

Esas

Alıntı Originally Posted by akadirb Yazıyı Oku
    Merak ettim. Ne gibi sorunlar örnek verebilirmisiniz?
    Yanlış stop patlamaları,fiyatların birden çıkıp inmesi,yanlış fiyatlar,fazla komisyonlar gibi bir sürü şey.

Ayrıca firmayı kötülüyormuşum gibi oldu kendi adıma konuyu kapatıyorum.

4. Esas

Alıntı Originally Posted by Brucelee Yazıyı Oku
    Yanlış stop patlamaları,fiyatların birden çıkıp inmesi,yanlış fiyatlar,fazla komisyonlar gibi bir sürü şey.

Ayrıca firmayı kötülüyormuşum gibi oldu kendi adıma konuyu kapatıyorum.

Haklısın Brucelee ama bunu yapmayan firma varmıdır acaba bence bunu tüm firmalar yapar diye düşünüyorum hem yapmalarına kızıyorum hemde yaptıklarını bile bile onlar ile çalışıyorum bu kendini bilerek atese atmak gibi bir şey

Esas

Merhaba arkadaşlar,
    Londra merkezli ve FSA denetimine tabi City Credit Capital (www.cccapital.co.uk) ödüllü FX yarışması düzenliyor. Belki aranızda ilgilenenler olur diye yarışma ile ilgili genel başlıkları aşağıda paylaşıyorum.
    Saygılar,

Yarışmaya katılım için City Credit Capital’ın internet sitesi olan www.cccapital.co.uk ‘den demo hesabı açılması gerekilmektedir
    Tüm katılımcıların 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir
    Yarışma 01-26 Şubat 2010 tarihleri arasındaki 26 işlem gününde gerçekleştirilecektir (Yarışmaya katılmak için önceden açılmış olan demo hesapları 1 Şubat tarihinde 100,000 USD olarak sıfırlanacaktır)
    1.’lik ödülü 10,000 USD
    2.’lik ödülü 2,000 USD
    3.’lük ödülü 2,000 USD
    Sıralama en iyi sonuç kriterine göre yapılacaktır
    Yarışmacıların haftalık bazda en az 10 lotluk işlem yapmaları gerekmektedir
    Kazanılan para ödülleri çekilebilir cinsten olmayacaktır (Yani kazanılan para ödülü City Credit Capital nezdinde açılacak gerçek hesaba aktarılacaktır. Ancak, yatırımcı bu parayı çekemeyecek ve sadece işlem yapma hakkına sahip olacaktır. Yatırımcının kazandığı bu para ile yaptığı işlemler neticesinde elde edeceği kar üzerinde ise herhangi bir kısıtlama bulunmayacaktır)

Ek sorularınız için;

Pulat Erdanov - İş Geliştirme Yöneticisi
    City Credit Capital (www.cccapital.co.uk)
    Tel: +44 (0)20 7614 4624
    [email protected]

İngilizce bilmeyen arkadaşlar ise demo hesabı açılımında yardım için bana ulaşabilirler.

Serdar Ceylan
    [email protected]

HİSSE.NET’İN ALTIN ÖĞÜT’Ü: Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya yada herhangi bir yatırım yapmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Esas

arkadaşlar öyle firmalar varki fiyatlarla oynama yapıyorlar.buna yeni çalışmaya başladığım bir şirkette şahit oldum.buda yetmezmiş gibi bazen sisteme giriş engeleniyor.firmaya itirazda edemiyorsunuz.

ama ben bu şirkete kimlik ve kart bilgilerimi fotokopi olarak göndermediğim için tüm harcamalara itiraz edeceğim .insanları dolandırmak ne demekmiş bunlara göstermek lazım

Esas

burada reklamı olan anyoption da alım-satım yapan arkadaşlar varmı. ben bir süre kazandım şimdi alım yapamıyorum. telle sordum sorun yok diyorlar. birde imkb ye forex işlemi yapabileceğimiz platform varmı.

8. Esas

Merhabalar arkadaslar,

Gecenlerde yeni bir sirket kesfettim :Forex Place.

Adresi;
    http://www.4xp.com/tr/

1:300 kaldirac orani ve inanilmaz iyi bir musteri hizmetleri ekipleri var.Bence bir goz atmakda yarar var..

Sayfa 2/107 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •