Sayfa 3/107 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 851 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Forex Firma Seçimi Tavsiyesi

Esas

Alıntı Originally Posted by tolga54 Yazıyı Oku
    türkiyede hangisini tavsiye edersiniz.....
    Türkiye'de birkaç firma var. Amma birçok türk vatandaşları yabancı da firmalar hakkında çok iyi söyliyor

2. Esas

Baya şirketleri denedim. ODL iyidi, FXCM'e satıldıktan sonra problemleri var. Hedefonline, iforex, bforex, 4xp, gfc, teletrade, triafx, forex-az, bunlara hiç bulaşmayın. Hesabım avafx'te direk var, fxcm'de de var, bir de şimdi yeni istanbulda açılan alpari'de var. Alpari'yi deniyorum, sonucu sonra yazarım.

Esas

Alıntı Originally Posted by bahtrader Yazıyı Oku
    Baya şirketleri denedim. ODL iyidi, FXCM'e satıldıktan sonra problemleri var. Hedefonline, iforex, bforex, 4xp, gfc, teletrade, triafx, forex-az, bunlara hiç bulaşmayın. Hesabım avafx'te direk var, fxcm'de de var, bir de şimdi yeni istanbulda açılan alpari'de var. Alpari'yi deniyorum, sonucu sonra yazarım.
    merhaba, bahtrader!
    görüyorum ki sen çok tecrübeli bir trader! Çok şirketini denedin. Hesabın bulunduğu şirketlerden en iyisi hangi?
    sen traderobotlarını kullanır mısın?

4. Esas

Alıntı Originally Posted by Quinton Yazıyı Oku
    merhaba, bahtrader!
    görüyorum ki sen çok tecrübeli bir trader! Çok şirketini denedin. Hesabın bulunduğu şirketlerden en iyisi hangi?
    sen traderobotlarını kullanır mısın?
    FXCM diyebilirim, ama şu an bir de Alpariyi beğendim. Kazandığım paraları webmoney üzerinden üçüncü kişiye gönderebiliyorum. Böyle imkan kimsede yok. Ama Alpariyi daha deneme sürecinde olduğumdan tavsiye etmiyorum.
    Robot kullanmıyorum. Kendime güvenmiyorum robota mı güveniyim En iyi strateji hep kaybedilen traderi bulacan tersine oynarsın!

Esas

Alıntı Originally Posted by bahtrader Yazıyı Oku
    Kendime güvenmiyorum robota mı güveniyim
    ))) gerçek

Duhul
    Aug 2010
    İkamet
    Afyonkarahisar
    Gönderi
    2

Esas

Arkadaşlar peki aracı kurumsuz olan firmalardan Türçe dil destegi sunan bir yer varmı var ise paylaşırsanız sevinirim

Esas

Alıntı Originally Posted by muhsincik Yazıyı Oku
    Arkadaşlar peki aracı kurumsuz olan firmalardan Türçe dil destegi sunan bir yer varmı var ise paylaşırsanız sevinirim
    Çok firma var. Ancak ben sana sadece IFC Markets hakkında anlatabilirim, çünkü sadece bu şirkette hesabım var. Türkçe desteği var, para hesapta elektronik sıstemleri yardımıyla yatırmak ve hesaptan çekmek çok kolay. Çok uygun kendi trade platformu.

Bahtrader'in forexte çok tecrübesi var. Birkaç firma denedi. Galiba o sana danışmanlık yapacak

8. Esas

Alıntı Originally Posted by muhsincik Yazıyı Oku
    Araci kurumu olmayanlardan Dukascopy, Saxobank. Ama onlarda min deposito yüuksektir. Hem de türkçe desteği yok. Türkçe desteği olan ve güvenli firma Quinton kardeşimin dediği gibi ifc markets iyi, tek platformları değişik. Yeni açılan Alpari'yi de deneyebilirsin kardeş, servisini beğendim.

Sayfa 3/107 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •