Sayfa 57/107 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon
Arama sonucu : 851 madde; 449 - 456 arası.

Konu: Forex Firma Seçimi Tavsiyesi

Esas

Evet başarılı. Bir dönem çalıştım kendileriyle. Şu an farklı bir aracı kurumla çalışıyorum ama temsilcileriyle sıkıntı yaşıyorum. Bakalım yeniden dönerim belki XTB'ye.

Alıntı Originally Posted by Heval Yazıyı Oku
    Arkadaşlar XTB Trader Demo plartformu güzel duruyor. Bu firma ile çalışan arkadaş var mı? Tecrübelerininizi paylaşırsanız memnun olurum.
    Son düzenleme : benjamincozum; 22-04-2014 saat: 16:45. Sebep: imla*

2. Esas

arkadaslar hangi forex şirketini kullanıyorsunuz? Calistiginiz sirketlerde ne gibi sorunlar yasadınız? tavsiyeleriniz nedir? (Lutfen forex çalışanları manupulatif,reklam amaçlı yorum yapmasın,bu tip araci sirketlerle gercekden calisan sade vatandaşların yorumları dikkate alınacaktır..!!!)

3. Esas

arkadaslar destekfx hakkında görüşleriniz nelerdir güvenilir midir?bu sirketle çalıştınız mi yada neler duydunuz cevaplarınızı bekliyorum..

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    104

Esas

Alıntı Originally Posted by hunter4806 Yazıyı Oku
    arkadaslar destekfx hakkında görüşleriniz nelerdir güvenilir midir?bu sirketle çalıştınız mi yada neler duydunuz cevaplarınızı bekliyorum..
    hunter4806 bir çok fx firması ile çalıştım destekfx ilede çalıştım fx firmalrın hepsinde epeyce bir kaybım oldu integral ile çalışma kesinlikle destekfx ile çalışabilirsin kazanırsan paranı öderler integralde öder onda da sıkıntı yok ancak ikiside kendi havuzlarında işlem yaptıryor zaten devletde izin veriyor para yurtdışına gitmsin diye bana sorarsan ben şuan terafx ile çalışıyorum iyi sıkıntı yok zaten terafx nişantaşında şubesi var buraya benim gibi müşteriler geliyor müşteriler işlem yapsin diye masa pc tahsis ediyorlar her gün gelip terafx nişantaşı şubesinde işlem yapıyorum forex ve firmalar hakkında daha fazla bilgi de veririm özelden sana cep noyu yazacam aramak istersen ara aklındaki soruları sorabilirsin

5. Esas

Seçim yapmadan önce Forex piyasalarındaki riskin temel sebepleri iyi bilin
    Günümüzde pek çok insan tarafından tercih ediliyor olması ile bildiğimi forex piyasaları ile ilgili olarak insanların bu alanda rahat bir şekilde gelir elde edebiliyor olmasının en temel sonuçları arasında piyasada iyi bir şekilde tutunabilmek için iyi bir eğitim almanız gerektiğidir. Hangi şartlar altında ne kadar para kazanabileceğinizi ve hangi şartlar altında ne kadar para kaybedebileceğinizi mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Dolayısı ile büyük oynamadan küçük ve istikrarlı bir şekilde forex piyasalarında ilerlemeniz sizin için çok önemli bir etken olarak bilinir. Ciddi kayıplar vermemeniz için sizlere öncelikli olarak www.forex.com.tr tarafından sunulmakta olan eğitimlerden yararlanmanızı tavsiye ederim. Bununla ilgili olarak forex alanında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına ulaşmanız ve parayı iyi bir şekilde yönetebilme stratejiniz sizin için ve geleceğinizi için elbette ki önemli bir detay olacaktır.
    Forex çok iyi gelirler elde ettirebileceği gibi bilinçsiz bir şekilde işlemlerin yapılması sonucunda çok ciddi kayıplar da verebilirsiniz. Tabi bu kayıplar yatırdığınız miktarların üzerine asla çıkmamaktadır.

6. Esas

Kurumsal güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorum. ATIG ve A1 CAPİTAL, da hesap açtım en son ışık FX de açtım. hiç birinden de memmun değilim. düşük spread uyguluyoruz diyenler alım emri verdiğinizde bir iki kademe yukarıdan alım yapıyor.
    ATIG de bir kaç defa kritik zamanda platform dondu ciddi anlamda zarara uğradım. hızlı veri akışlarında sürekli recotation a maruz kalıyoruz. Endex işlemlerinde komisyon alıyor. İlk hesap açılışında ve akabinde çok ilgi vardı hesap açtıktan sonra siz aramazsanız ilgi alaka beklemeyin. A1 CAPİTAL çok düşük spread oranları uyguluyor ama emir girişlerinde bir kaç kademe farklı gerçekleşiyor düşük spread diğerleriyle aynı veya fazlaya geliyor. Işık FX de de çok kritik zamanlarda pozisyonun tersinde bir sert harekette platform da 20-25 dakika data akışı kesildi işlem yapamadım. Akşam tekrar oldu arayıp sorunu ilettiğimde konuşma esnasında geldi müşteriye karşı oynamadıklarını sasdece spread oranlarından kazandıklarını söylüyorlar ama müşteriye karşı oynuyorlarmış izlenimi edindim. Endex işlemlerinde a1 capital ve atıg de swap yok,Işıkda CFD de yüksek swap uyguluyorlar. Hesap açana kadar hepsi müşteri odaklı.
    Kurumsal firma arayışım devam ediyor en son Tacirleri denemeye karar verdim. Hesabı olan varsa buna benzer sorun yaşayan var mı? Önereceğiniz düzgün güvenilir kurumsal ve uygun spread oranları uygulayan forex şirketi var mı? Saygılar..

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    104

Esas

Alıntı Originally Posted by ALNETKOZA Yazıyı Oku
    Kurumsal güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorum. ATIG ve A1 CAPİTAL, da hesap açtım en son ışık FX de açtım. hiç birinden de memmun değilim. düşük spread uyguluyoruz diyenler alım emri verdiğinizde bir iki kademe yukarıdan alım yapıyor.
    ATIG de bir kaç defa kritik zamanda platform dondu ciddi anlamda zarara uğradım. hızlı veri akışlarında sürekli recotation a maruz kalıyoruz. Endex işlemlerinde komisyon alıyor. İlk hesap açılışında ve akabinde çok ilgi vardı hesap açtıktan sonra siz aramazsanız ilgi alaka beklemeyin. A1 CAPİTAL çok düşük spread oranları uyguluyor ama emir girişlerinde bir kaç kademe farklı gerçekleşiyor düşük spread diğerleriyle aynı veya fazlaya geliyor. Işık FX de de çok kritik zamanlarda pozisyonun tersinde bir sert harekette platform da 20-25 dakika data akışı kesildi işlem yapamadım. Akşam tekrar oldu arayıp sorunu ilettiğimde konuşma esnasında geldi müşteriye karşı oynamadıklarını sasdece spread oranlarından kazandıklarını söylüyorlar ama müşteriye karşı oynuyorlarmış izlenimi edindim. Endex işlemlerinde a1 capital ve atıg de swap yok,Işıkda CFD de yüksek swap uyguluyorlar. Hesap açana kadar hepsi müşteri odaklı.
    Kurumsal firma arayışım devam ediyor en son Tacirleri denemeye karar verdim. Hesabı olan varsa buna benzer sorun yaşayan var mı? Önereceğiniz düzgün güvenilir kurumsal ve uygun spread oranları uygulayan forex şirketi var mı? Saygılar..
    alnetkoza arkadaşım bu sorun bir çok firmada olup sadece bir kaç firma temiz çalışan ve bankalar aynı sorunları bende hesap açarak bir çok fiemada karşılaştım şuan her hangibir fx firmasında çalışmıyorum fx müşteris olup gün boyunca bekleyip uygun yerden alış satış yapıyorum sana yardımcı olmak isterim hunter4806 arkadaşada özelden mesaj çektim telefon numaramı sana da özelden mesaj atıyorum sormak istediğin bir şey olursa ararsın

Esas

Alıntı Originally Posted by ALNETKOZA Yazıyı Oku
    GCM Forex'i denediniz mi?

Sayfa 57/107 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •