Sayfa 3/290 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2316 madde; 17 - 24 arası.

Konu: RAYSG Ray Sigorta

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    ANKARA-ORDU
    Gönderi
    1,697

Esas

Sn. Sugarpan hisse yukarı meyilli olduğunu gösteriyor zaten.1000 liranın üzerinde tutunuyor olması iyi.1200 zirvesini görebilir.Karar sizindir.

Wink bedelsiz hisseler yakinda verilecek olmali !

Dgerli Sugarpan,

Ben Dogan kagitlarini uzun sureden beri izler, alir ve satarim. Ray Sigorta'nin da bir Dogan Sirketler Grubu kurulusu olmasi nedeniyle bir-kac haftadir izlemis, yukarida acikladigim nedenler ve bedelsiz haberiyle kucuk bir miktar alim yapmistim.

Sirket sermayesini 25.9 trilyon'dan 29 Trilyon tl'ye cikaracak, sermaye artisi bedelsiz olarak yapilacak. Son iki gunluk hareketlenme, bedelsizlerin yakinda ilgili hesaplara aktarilacaginin isaretcisi olmali.

Ote taraftan Dogan Grubunun Disbank'i icin bir yabanci banka ile evlilik soz konusu, bu beklentinin gerceklesme olasiligi, ray sigorta'ya da olumlu etki yapacaktir.

Tum bu anlatilanlar benim yazili basindan edindigim bilgi parcaciklaridir. Dilerseniz sizde bir kez inceleyin ve oyle karar verin.

Bol kazancli gunler dileklerimle.
    moonrise

Esas

Vay be iyi hareket çekti bugün...Bakalım devam edecek mi?
    Geri gelir mi acaba? Gelirse alırız...

Esas

Alım için bu seviyeler uygun mu sizce 1060?

Esas

???

Esas

bu hissedeki ortak satışlarına dikkatinizi çekmek isterim...
    geçenlerde gözüme takılmıştı ortak satışları.
    ortak satışları ile ilgili bilgi verebilecek arkadas olursa iyi olur...
    hisseyi yukarı çekip ortak satışları gerçekleşebilir soğukkanlı davranmak lazım.
    örnek:gerel

Talking

Bizde satarız o zaman

Wink ray sigorta treni yuruyor !

Evet arkadaslar ray sigorta emin ve korkusuz adimlarla 1.200 tl ye yuruyor. Sonrasinda insallah yeni yuksek rakimli istasyonlara ulasacagiz.

moonrise

Sayfa 3/290 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •