Sayfa 290/290 İlkİlk ... 190240280288289290
Arama sonucu : 2316 madde; 2,313 - 2,316 arası.

Konu: RAYSG Ray Sigorta

1. Esas

Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Beyazsayfa, tanıştığımıza memnun oldum... Ben öyle kolay kolay bir hisseye girmem... Elli defa tartar, yüz defa hesap ederim...

Son üç hissem, Pengd, Odaş, Mipaz...Geçmiş yazılarıma bakanlar rahatça görebilir... Bu üç hissede de yüzüm ak... mipaz ve odaş karlar kadar hisselerim duruyor...

Bu hisselerde karları realize ederken, RAYSG nin Geçici vergi beyanı çıktı karşıma....0.70 lerin üzerinde aldım, son iki üç gün içinde...

Bu beyanname sonrası vagona ilk binenlerdenim...Trenin vagon sayısı çok..

Piyasa değerinin neredeyse yarısı kadar kar açıklayan, hemde gerçek kar açıklayan başka şirket var mı, BIST de...

RAYSG den başka bulan varsa, lütfen yazsın, ben de öğreneyim...

Asla tavsiye etmiyorum, C sınıfı... alması zor satması zor....
    Bende çok memnun oldum.pengd ve mipaz tarzımız aynı. Ben mipazı 50 kr civarında topladım ama erken vedalaştım. Pengd ilk 2 TL hareketi yaparken kaçmıştım. Raysg yi 2 senedir sabırla topladım.şimdi yaprk topluyorum birde mrgyo

Sent from my General Mobile 4G Dual using Android mobile app

2. Esas

Temel analiz 1 arkadaşım seninle çok iyi bir ikili oluşturabiliriz. Bende C grubu hastalığı var 2015 den beri.bir tek C grubunu sabırla taşıyabiliyorum. KLNMA,RAYSG,KAPLM,YAPRAK,AYES,VKİNG bunları topluyorum.hatırı sayılır miktarda ve speği rahatsız edecek oranda.

Sent from my General Mobile 4G Dual using Android mobile app

3. Esas

Marbaş boşa toplamıyor seni gidi seni
    Ytd değildir

4. Esas

C lerden en hoşuma giden finansal veriler RAYSG de..1.200 üzerinde ortalama olduğunda 4 ay sonra B ye geçer.. Bu güzel bilançoyla buraların üzerine atarsa, ne ala.. B ye Geçemese de her sene piyasa değerine göre mükemmel kar açıklayan bir hisseye yatırım yapmış olacağım...Umarım fiyat hızla gitmeden alış fırsatları verir, bana...

(Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, C sınıfıdır, kolay alınmaz, kolay satılmaz)

Sayfa 290/290 İlkİlk ... 190240280288289290

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •