Sayfa 1/647 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 5175 madde; 1 - 8 arası.

Konu: SANKO Sanko Pazarlama İthalat İhracat A.Ş.

Esas SANKO Sanko Pazarlama İthalat İhracat A.Ş.

Deneme Deneme...

Question Sanko??

Merhabalar arkadaşlar,
    Benimde sorum PETKIM ihalesi bağlantılı olacak. İhalenin iptal haberi cuma günü piyasalar kapandıktan sonra geldi. Fakat SANKO sanki ihale beklentisiyle gün içinde %10 kadar pirimlenmişti. İhale iptal kararı sizce SANKO hisselerini nasıl etkiler (veya etkiler mi?)
    Birde bir kaynaktan okumuştum. SANKO patronu "eğer petkim ihalesini alamazsam 1Milyar dolar harcayıp yenisini kuracağım" gibi bir demeç vermiş(Kaynağın yalancısıyım ) Sizce SANKO gurubunda bu kadar finansal güç var mı?
    Bol KazançlarTeşekkürler..

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    MegaKöy
    Gönderi
    565

Thumbs down

Alıntı Originally Posted by tozoll
    Sizce SANKO gurubunda bu kadar finansal güç var mı?
    Bol KazançlarTeşekkürler..
    SANKO o kaynagi bulabilir. Ama esas mesele, Zorlu bulabilirmi...

SANKO Holding, SANKO KIMYA'nin %50'sini PETKM ozellestirmesine girmek icin guc birlestirmek amaciyla Zorlu Grubu' na satmisti. Yani bu sirketin %50'si Zorlu Grubunun. Bu grubunda TUPRS'i aldigini biliyoruz. Ayni zamandan PETKM'e de talip olacak mi, gercek soru bu...

Bence SANKO'yu kotu gunler bekliyor olabilir. Baska bir yerde ayin 30'u son satis tarihi olarak kullanilabilir yazmistim ki ben de oyle yaptim.

Cok uzun bir sureligine elveda SANKO...

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Kütahya
    Gönderi
    4,688
    Blog Yazıları
    9

Esas

işlem hacmi cuma günü itibariyle cok fazla. daha önce de bu şekilde hacim artışlarıyla dönüş verdigi görülmüş + bilancoda yine zarar acıklarsa hic hoş olmaz.

Esas Sanko Da Hareket!

2003 12 Aylik Ta Gelen Kar, Hİsseye Olan İlgİyİ Artirdi, Bana GÖre 4900 Ün AŞilmasi Halİnde 5500 Lere Kadar ÖnÜ AÇik, İŞlem Hacmİndekİ ArtiŞ Kuvvetlİ Bİr YÜkselİŞİn Habercİsİ Olabİlİr....
    Attached Images Attached Images

burusli Guest

Esas

aldım

Esas

burda bişiler olcak ya hadi hayırlısı...

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    güney
    Gönderi
    286

Esas

arkadaşlar sanko nun 12 aylık enf.arındırılmış bilancosu hakkında bilgisi olan var mı ? teşekkürler

Sayfa 1/647 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •