Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
Arama sonucu : 38 madde; 33 - 38 arası.

Konu: Komisyon, banka, ek ücret ile ilgili sorular.

Esas

iş yatırım
    onbinde 4
    ziraat onbinde 6

Esas

Mesela is yatirimdan 1 adet karton hissesi alis talimati verdiginizde 1 tl islem,bedeli kesiyor ...

yaşlanarak degil yaşayarak tecrübe kazanır insan...

3. Esas

komisyon şuan birçok firmada onbinde 4-5 civarı üstelik ilk açılışta
    devam ettikçe onibnde 2ye düşüyor..onbinde 1 ile dogrudan açanlar var mesela ALB gibi ancak hiç kullanan görmedim
    yanlış okumayın binde yazmadım onbinde yazdım..kimisi binde anlıyor..
    eskiden di o binde 2 -3 komisyonlar 15 senedir görmedim

Esas

cepteteb yatırım hesabı açmak için mobil uygulamadan sözleşmeleri okuyup onaylamak yetiyor mu? şubeden imzalamak şart mı?

telefon ettim onaylamak yeter dediler, bir telefon edip haber verin hızlandıralım işlemi dediler. ama ıslak imza olmadan nasıl olacak?

5. Esas

Alıntı Originally Posted by faaty Yazıyı Oku
    cepteteb yatırım hesabı açmak için mobil uygulamadan sözleşmeleri okuyup onaylamak yetiyor mu? şubeden imzalamak şart mı?

telefon ettim onaylamak yeter dediler, bir telefon edip haber verin hızlandıralım işlemi dediler. ama ıslak imza olmadan nasıl olacak?
    Bende cepteteb kullanıyorum pratik borsa uygulamasını indirmiştim sadece yatırım hesabı başvurusu yaptım 4 gün içinde falan hesap açılmıştı..sonra hisse al sat yapabilirsin kısaca gerek yok şubeye gitmene

Sent from my SM-G920F using Android mobile app

Duhul
    Aug 2008
    İkamet
    65+34
    Gönderi
    6,273

Esas

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:

http://www.hisse.net/topluluk/register.php

ŞU AN OKUMAKTA OLDUĞUNUZ ESKİ FORUM YAZMAYA KAPANACAK, SADECE ESKİ YAZILAR OKUNABİLECEKTİR.
    Forum kuralları

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız: http://www.hisse.net/topluluk/forum.php

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •