Sayfa 395/395 İlkİlk ... 295345385393394395
Arama sonucu : 3158 madde; 3,153 - 3,158 arası.

Konu: UZEL Uzel Makina

1. Esas

Buyuk ortak artik turkan uzel olduguna gore; onderin yapamadigi onurlu davranisi turkan uzel yapabilir mi acaba. Istermisiniz yonetim kurulunu devralan turkan uzelin gerekli tum calismslari yaptirarak uzeli eski gunlerine dondursun
    Onderden bir cacik olmaz. Lanet herif. Ailedeki hisseleri yiyebilmek icin tum sirketi batirdi. Haysiyetsiz kopek. Bu karar iyi oldu. Calisan yuzde 20 si vardi. Tum dumen ve dalavere sonucunda calismayan yuzde 20 si var. Ve bu adam hala serbest. Tum dolandiriciliklara ragmen. Bana kimse bu ulke muz cumhuriyeti degil demesin.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by trader5255 Yazıyı Oku
    Buyuk ortak artik turkan uzel olduguna gore; onderin yapamadigi onurlu davranisi turkan uzel yapabilir mi acaba. Istermisiniz yonetim kurulunu devralan turkan uzelin gerekli tum calismslari yaptirarak uzeli eski gunlerine dondursun
    Onderden bir cacik olmaz. Lanet herif. Ailedeki hisseleri yiyebilmek icin tum sirketi batirdi. Haysiyetsiz kopek. Bu karar iyi oldu. Calisan yuzde 20 si vardi. Tum dumen ve dalavere sonucunda calismayan yuzde 20 si var. Ve bu adam hala serbest. Tum dolandiriciliklara ragmen. Bana kimse bu ulke muz cumhuriyeti degil demesin.
    Hayatinda sadece haziri yemekten ote birsey yapmamis insanlarin tas uzerine tas koymasini beklemek anlamsiz.

Duhul
    Jul 2013
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,324

Esas

Hani bir şarkı vardı ya ; son umudum da bittti.Kuş gibi uçtu gitti.
    İşte bundan sonra söylenecek şarkı bu.

Esas

http://www.spk.gov.tr/apps/ofd/OzelD...ubmenuheader=3

Degerli dostlar uzel hk bi aciklama var haberdar olun...icerigini bilmiyorummm.saygilar.

Esas

838 milyarlık malı 225 milyara vermişler. bununla ilgili konu.. yani itler birbirine düşmüş..

Sayfa 395/395 İlkİlk ... 295345385393394395

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •