Sayfa 3/758 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 6061 madde; 17 - 24 arası.

Konu: TRKCM Trakya Cam Sanayii A.Ş.

1. Esas

çok güzel bir kağıt ama usandırdı artık.

Duhul
    Jun 2004
    İkamet
    mersin
    Gönderi
    903

Esas

Alıntı Originally Posted by mevcut
    çok güzel bir kağıt ama usandırdı artık.
    Ne diyorsunuz ? Ben ilk defa bugün girdim

Duhul
    Sep 2004
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    544

Esas

Alıntı Originally Posted by Esen Yusuf
    Ne diyorsunuz ? Ben ilk defa bugün girdim

hayırlısı olsun .demek ki yüzümüz gülmeye başlayacak .ayağınız uğurlu gelir umarım

Duhul
    Jun 2004
    İkamet
    mersin
    Gönderi
    903

Esas

Alıntı Originally Posted by aslan
    hayırlısı olsun .demek ki yüzümüz gülmeye başlayacak .ayağınız uğurlu gelir umarım
    tesekkür ederim, umarIm .

Duhul
    May 2004
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    598

Esas

Trakya Cam Investment BV'nin 3.6 milyon euroluk hissesi Paşabahçe'ye satılacak

Trakya Glass Bulgaria EAD'nin yüzde 100 payla tek ortağı Hollanda'da kurulu Trakya Cam Investment BV'nin 3.6 milyon euro nominal tutarındaki hissesi Paşabahçe Cam Sanayi ve Ticaret A.S.'ye başabaş değerle nakden satılacak.
    Trakya Cam Sanayii A.Ş. tarafından İMKB'ye gönderilen açıklamada, Paşabahçe Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin., Cam Ev Eşyası Fabrikasına iştirak etmek için talepte bulunduğu ve değerlendirme sonucunda Paşabahçe Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin Trakya Cam Investment BV'ye yüzde 30 oranında iştirak etmesinin kararlaştırıldığı bildirildi. Yapılan açıklamada bu iştirak işleminin realize edilmesi için 3 milyon 600 bin euro nominal tutarındaki Trakya Cam Investment BV hissesinin Paşabahçe Cam Sanayi ve Ticaret A.S.'ye başabaş değerle nakden satılacağı kaydedildi.

Açıklamada ayrıca şöyle denildi:

"Bulgaristan projesi kapsamında yaklaşık 110 milyon $'i düzcam, 60 milyon $'i ise cam ev eşyası fabrikası olmak zere toplam 170 milyon $ tutarında sabit yatırım harcaması yapılması öngörülmektedir. Bu yatırım Trakya Glass Bulgaria EAD hükmi şahsiyeti çatışı altında gerçekleştirilmektedir. Trakya Glass Bulgaria EAD'nin yüzde 100 payla tek ortağı Hollanda'da kurulu Trakya Cam Investment BV'dir. Trakya Cam Investment BV'nin yüzde 100 paylı tek ortağı ise Trakya Cam Sanayii A.S.'dir. Artan yatırım harcamalarına bağlı olarak gerek Hollanda, gerekse Bulgaristan'da kurulu şirketlerimizde nakdi sermaye artışları tamamlanmıştır. Buna göre ödenmiş yeni sermaye tutarları şöyledir:

Mevcut; Nakdi Artis; Yeni Sermaye

Trakya Cam Investment BV (Euro): 260.000; 11.740.000; 12.000.000

Trakya Glass Bulgaria EAD (Leva): 500.000; 64.500.000; 65.000.000"

kaynak ==> www.dunyagazetesi.com.tr

Duhul
    Nov 2004
    İkamet
    TÜRKİYE / BURSA
    Gönderi
    811

Esas

Uzun zamandır portföyümde olan bir kağıt ve bayağı sıkılmış durumdayım. Bu yükseliş devam edicekmi yoksa geçicimi, elden çıkarmalımı yoksa beklememlimi, uzman üstadlarımızdan bilgi ve yorum bekliyorum

Arrow

3 aylıklar
    Son düzenleme : chem73; 18-12-2007 saat: 22:36.

Arrow

yukarıdaki sehven 15 aylık takas olmuş. doğrusu :
    Son düzenleme : chem73; 18-12-2007 saat: 22:35.

Sayfa 3/758 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •