Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 85 madde; 9 - 16 arası.

Konu: FOREX - Yeni Başlayanlar için Temel Bilgiler

Esas

siz siz olun sakın açık pozisyon bırakıp bilgisayarın başından kalkmayın. 2 saatte 100$ ı 421$ yapıp yarım saat dışarı çıkıp gelince 50$ dolara düştüğünü bilirim.

Esas

Evet haklısın ilkerates, bu konuda ben de yaşayarak dersimi aldım

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    balıkesir
    Gönderi
    204

Esas

arkadaşlar bu fişher ve trichet denen adamların zaman zaman yaptıkları açıklamarın ne zaman yaptığını nerden ve nasıl takip edebilirim ayrıca açıklama haberini önceden öğrenebileceğim bir site varmı ?

herkese saygılar

Esas

Merhaba! ben Forex piyasasında yeni başlayan olduğumdan dolayı birkaç tavsiye gerekirim.

*Ben NetTradeX platformunu kullanıyorum. Bir kimse onu kullanırsa o halde ne düştüğünüzü yazınız ltf
    *Bir kimse traderobotlarını kullanır mı?

herkese saygılar

5. Esas

En iyisi MetaTrader 4 kullan. NetTradex yaramaz. Bir de eylül kasımda 5 sürümü çıkacak.
    Birsürü şirketlerde ücretsiz seminerler var, katıl, mesela uzmanforex'e, fxcm'e, alpari'ye, yardımcı olur.

Esas

Alıntı Originally Posted by bahtrader Yazıyı Oku
    En iyisi MetaTrader 4 kullan. NetTradex yaramaz. Bir de eylül kasımda 5 sürümü çıkacak.
    Birsürü şirketlerde ücretsiz seminerler var, katıl, mesela uzmanforex'e, fxcm'e, alpari'ye, yardımcı olur.
    ben MT4 daha zor buluyorum...
    NetTradex kullandın mı? onu neden sevmiyorsun?

7. Esas

Alışkanlıktan da olabilir. MT4 Nete göre daha kullanışlı, Nettradex ifc'nin platformu. MT4'ü çoğu forex şirketleri kullanmakta. birde MT4 kullanıcı dostu platformu. ifcm'de bir zaman hesabım vardı, denedim hem platformu hem de şirketi, vazgeçtim.

Esas

Alıntı Originally Posted by bahtrader Yazıyı Oku
    denedim hem platformu hem de şirketi, vazgeçtim.
    neden vazgeçtin?

Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •