Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011
Arama sonucu : 85 madde; 81 - 85 arası.

Konu: FOREX - Yeni Başlayanlar için Temel Bilgiler

1. Esas

Selamlar.
    Elimde iyi olduklarını düşündüğüm birkaç .mq4 uzantılı expert var.
    Yalnız güncel mt4 build altında bazı derleme hataları veriyorlar. Kısaca, bu expertlerin error'larını fixleyebilecek konuya hakim bir coder arkadaşın yardımına ihtiyacım var.

Yardımcı olabilecekler ulaşırlarsa çok memnun olurum.
    [email protected]

Esas

Forex piyasasında bende yeni yatırım yapmaya başladım. Forexe yeni başladığım zaman neler yapmam gerektiği hakkında birçok araştırma yaptım. Araştırmalarım arasında bu yazıda öğrendiklerim bana çok yararlı oldu. Paratic.com/forexe-yeni-baslayan-yatirimcilarin-ogrenmesi-gerekenler/ Forexte yeni olan yatırımcı arkadaşların okumalarını tavsiye ederim.
    Son düzenleme : aysearslan; 21-12-2016 saat: 14:13.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by trader4 Yazıyı Oku
    forex i öğrenip gerçek hesapla işlemlere başlamak isteyen arkadaşlar 500$ ile başladığınızda maksimum 250$ a kadar zarar iadesi kampanyamızdan faydalandırabilirim. Ofisimiz İstanbul-Ataşehir'de. Detaylı bilgi almak,eğitimlere katılmak,forex'i öğrenmek veya kampanyadan faydalanmak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler.
    Hangi kurum ?

4. Esas

Merhaba

Ben forex piyasalarında işlem yapmak istiyorum. Asıl amacım ise sadece döviz alıp satmak.

Kaldıraçsız işlem yapmak istiyorum. Aslında doğrudan döviz alış satışını forex sistemi üzerinden düşük spread ile yapmak istiyorum.

Bu durumda sizce normal bir bankadan döviz alıp satmaya göre riskler nelerdir? Swap faizi ve komisyon olduğunu duydum. Kaldıraçsız işlemlerde bunlar can yakacak düzeylerde oluyor mu ?

Kaldıraçsız işlem yaparken olur da uzun süre pozisyon taşırsak, paramız ne hızda erir ?

Aracı kurumlardan güvenilir olanlar hangileri, spread'i düşük olanlar hangileri.

Duhul
    Aug 2008
    İkamet
    65+34
    Gönderi
    6,273

Esas

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:

http://www.hisse.net/topluluk/register.php

ŞU AN OKUMAKTA OLDUĞUNUZ ESKİ FORUM YAZMAYA KAPANACAK, SADECE ESKİ YAZILAR OKUNABİLECEKTİR.
    Forum kuralları

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız: http://www.hisse.net/topluluk/forum.php

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •