Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 16 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Kardemir Demir Çelik Karabükspor

1. Esas Kardemir Demir Çelik Karabükspor

Şimdilik başka bir şey söylemeye gerek yok

Az kaldı

G - E - L - İ - Y - O - R - U - Z

2. Esas

Nazar değdirdik.
    Ordu ile berabere kaldık evimizde.
    Ama diğer takımların kaybetmesiyle (Buca henüz oynamadı), 3. ile aramızdaki fark 15 oldu.
    Bu demektir ki kalan 8 haftada 3 galibiyet 1 beraberlik ile SÜPER LİG'deyiz.

Duhul
    Sep 2008
    İkamet
    NİCE
    Gönderi
    583

Esas

Bu yıl süper lige renk vermeye geliyoruz...Bu hafta bucasporuda yenersek hemen hemen kesinleşir şampiyonluk....

Yönetim şimdiden kolları sıvarsa önümüzdeki yıl için fena olmaz..Öncelikle Emenike yi bırakmamak lazım...Süper ligde en çarpıcı golcü futbolcu olabilir...Birde Bülent BAL...Defansın belkemiği...

4. Esas

Süperiz.
    Süper Lig'deyiz.

Duhul
    Feb 2006
    İkamet
    Yeşille Mavinin Buluştuğu Yerde.
    Gönderi
    598

Esas

Şampiyonuz Süper ligdeyiz

6. Esas

Evet bu hafta ile beraber şampiyonluk da garantilendi.
    2009 - 2010 1. Lig Şampiyonu Kardemir Demir Çelik Karabükspor
    (Ben Kardemir ismine alışamadım. Eski ismimiz ile beraber daha çok seviyorum)

7. Esas

Emenike de 1 Mayıs'ta Taksim'de!
    'İşçi takımı' olarak bilinen Süper Lig'in yeni ekibi Karabükspor, takım halinde yarın Taksim Meydanı'nda kortej oluşturacak.

Bank Asya 1. Lig'de şampiyonluğu garantileyen Kardemir Karabükspor'un kulüp başkanı Hikmet Ferudun Tankut, ''Taksim'deki 1 Mayıs kutlamalarına Kardemir Karabüksporlu futbolcularla renk katacağız'' dedi.

Kulüp başkanlığının yanı sıra Çelik-İş Sendikası Genel Başkanlığı görevini yürüten Tankut, gazetecilere yaptığı açıklamada, 1 Mayıs'ın uzun yıllar verilen büyük mücadelelerle önce tatil, ardından bayram ilan edilmesini memnuniyetle karşıladıklarını söyledi.

Geçen yıl çok az sayıda katılımla kutlanan bayramın bu kez Taksim'de konfederasyonlara bağlı sendikaların katılımıyla görkemli olacağını anlatan Tankut, ''Sendikaların kutlamalarla ilgili ciddi çalışmaları var. Biz de bu kutlamalara katılacağız. İşçi bayramımıza renk katmak için başkanlığını yaptığım, bu yıl Süper Lig'e çıkmayı başaran Kardemir Karabüksporlu futbolcularla birlikte İskenderun Demir Çelikspor Kulübü futbolcularını da kortej alanına getireceğiz. Taksim'deki 1 Mayıs kutlamalarına Kardemir Karabüksporlu futbolcularla renk katacağız. Futbolcularımız, işçilerimizle yürüyerek onlara destek verecekler. Oyuncularımızın, işçilerimizin kullandıkları baretleri başlarına koyarak basında birçok fotoğrafları yayınlandı. O fotoğrafı, Taksim'de de vermek istiyoruz. Çünkü bu iki kulübümüz işçi takımıdır, işçilerin destekleriyle ayakta durmaktadırlar'' dedi.

8. Esas

Süper gidiyoruz. Allah nazardan saklasın.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •