Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: Kaybolan hisse senetlerim

1. Smile Kaybolan hisse senetlerim

Arkadaşlar bir önemli sorum var.Nuh çimetonun ilk halka arzı sırasında pamuk yatırım aracılığı ile aldığım hisse senetlerime bir türlü ulaşamıyorum.Bildiğiniz gibi Pamukbank tasfiye oldu.Pamukbankın Halkbankasına devredildiğini öğrendim ancak, Halbankasında hisselere bir türlü ulaşamadım. Hisselerime nasıl kavuşurum.Bana vereceğiniz cevap için şimdiden tüm arka
    daşlara teşekkür ediyorum

Esas

MKK (www.mkk.com.tr) kanalıyla takip edebilirsiniz. Henüz almadıysanız Alo-MKK'dan yatırımcı şifresi alıp tüm portföyünüzü MKK üzerinden takip etmenizi öneririm. Hem aracı kurumunuzun hisselerinizi MKK'ya kaydettirdiğinden emin olursunuz, hem de hisselerinize blokaj koyabilirsiniz. Böylece aracı kurumunuz istese dahi sizin adınıza hisseleri satamaz.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by aro Yazıyı Oku
    MKK (www.mkk.com.tr) kanalıyla takip edebilirsiniz. Henüz almadıysanız Alo-MKK'dan yatırımcı şifresi alıp tüm portföyünüzü MKK üzerinden takip etmenizi öneririm. Hem aracı kurumunuzun hisselerinizi MKK'ya kaydettirdiğinden emin olursunuz, hem de hisselerinize blokaj koyabilirsiniz. Böylece aracı kurumunuz istese dahi sizin adınıza hisseleri satamaz.
    Malesef gönderdiğiniz linkte aradığım cevabı bulamadım. Başka önerilriniz olursa takip edecem. Yine de ilginiz den dolayı çok teşekkür edrim.

Esas

Alıntı Originally Posted by ertan akinci Yazıyı Oku
    Malesef gönderdiğiniz linkte aradığım cevabı bulamadım. Başka önerilriniz olursa takip edecem. Yine de ilginiz den dolayı çok teşekkür edrim.
    E devlet üzerinden Mkk ya giriş yapıp adınıza açılmış hesapları ve hisseleri görebilirsiniz.

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •