Sayfa 2/282 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2252 madde; 9 - 16 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    Temiz kalpler
    Gönderi
    687

Esas

Alıntı Originally Posted by selcukylm Yazıyı Oku
    Böylesine bir şirketin tahtasını maymuna çevirdiler bakarmısın.
    Yoksa bizim kafamızdaki imajda mı bir sıkıntı var???
    2,15i geçerse 2.30.İlk denemede geçmesi zor bence

Esas

bu nasıl birşey anlamadım ya yüzbin lotlar dönüyo havada ama dogru düzgün bi hareket yok hissede

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    Temiz kalpler
    Gönderi
    687

Esas

Alıntı Originally Posted by world2771 Yazıyı Oku
    bu nasıl birşey anlamadım ya yüzbin lotlar dönüyo havada ama dogru düzgün bi hareket yok hissede
    Harket bence çok güzel, bu kağıt epeydir ilk defa hareketlendi, hayırlısı diyelim

Esas

milletin hepsini döktüler artık toplamaya başladılar yükseliş süreci başladı bakalım ama sürekli geri çekile çekile ilerleyecek ona göre dikkat edin

Esas

hemde iyi döktüler gerçekten.

Esas

Arkadaşlar, AVIVA şu an +%12. Yanlış sigorta şirketi mi seçmişiz dersiniz ?

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    Temiz kalpler
    Gönderi
    687

Esas

Alıntı Originally Posted by iso0508 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, AVIVA şu an +%12. Yanlış sigorta şirketi mi seçmişiz dersiniz ?
    Açıklamaları ve gelişmeleri doğru algılayıp doğru yorumlamak önemli.
    Aviva genel müdürünün geçmiş açıklamalarını bu yönde algılamak lazım.Açın bakındiyorki biz şirket almak istiyoruz ve elimizde fazla da opsiyon yok. Bu yüzden birazcık pahalı almak zorunda kalacağız diye söyleyerek diğer Aviva hissedarlarına öncelikle içinde bulunduğu ortamı izah etmeye çalıştı.
    Aynı şekilde eğer uygun ortak bulamazsak yolumuza devam ederiz demesi pazarlık için söylenmiş bir söz.
    Bu sırada şirket adına ciddi bir hisse toplanıyor muhtemelen ve sene sonuna anca anlaşırız hikayesi ve hızla
    2 seviyesine çekilerek KY korkutuldu.

1- Aviva bu şirketi alacak. Hem de seve seve. ve üstüne üstlük alırken piyasa fiyatının çok üstünde bir fiyat ödemek durumunda kalacak. Sabancılar hiçbir şirketlerini defter değerinin altında satmadı.
    2- Bu şirket alım sonrası, Aviva olarak, daha da çok prim yapacak çünkü sektörde konsolidasyon süreci başlayacak, ve pazar büyümese bile pastadan nasiplenenlerin dağılımı büyükler lehine değişecek
    Son düzenleme : quanto; 26-04-2010 saat: 17:32.

8. Esas

hissede beklentim çok iyi. bugün 150.000 lot alım yaptım. alımlarım evam edecek....

Sayfa 2/282 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •