Sayfa 2/333 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2659 madde; 9 - 16 arası.

Konu: AKSUE - Aksu Enerji Ve Ticaret A.Ş.

Esas

Herkese selam aksu daha cikarmi? kactan satalim bilgisi olan varmi? SAYGILAR

2. Esas

Aksu dıger enerjı sırketlerıne gore sermayesı ve lot saysı nıspeten dusuk... Parayı yuzde yuz sudan kazanıyor. Hıdroelektrık.. Kar marjı sermayesı gozonune alındıgında gayet guzel duruyor.. Hareketlerı cok serıdır.. Sadece ısparta ya dusen yagmura bakarak uretımı asagı yukarı tahmın edılebılır... Eskıden ayda 1 uretımler verılıyordu.. ınternet sıtesınde.. Artık 3 ayda 1 verılecekmıs... Goltas enerjıyle olan ılıskısı kovada santralıne yakınlıgı esen 1 ve 2 nın durumu gozonune alındıgında gelecegı parlak gıbı duruyor..

Yazdıklarım yatırım tavsıyesı degıldır...

Esas

çok güzel bir özet oldu ebrikler

aynen katılıyorum

Alıntı Originally Posted by rajlovac Yazıyı Oku
    Aksu dıger enerjı sırketlerıne gore sermayesı ve lot saysı nıspeten dusuk... Parayı yuzde yuz sudan kazanıyor. Hıdroelektrık.. Kar marjı sermayesı gozonune alındıgında gayet guzel duruyor.. Hareketlerı cok serıdır.. Sadece ısparta ya dusen yagmura bakarak uretımı asagı yukarı tahmın edılebılır... Eskıden ayda 1 uretımler verılıyordu.. ınternet sıtesınde.. Artık 3 ayda 1 verılecekmıs... Goltas enerjıyle olan ılıskısı kovada santralıne yakınlıgı esen 1 ve 2 nın durumu gozonune alındıgında gelecegı parlak gıbı duruyor..

Yazdıklarım yatırım tavsıyesı degıldır...

Esas

merhaba

aksu 5.10 un ustunde kaldıgı surece hareketine devam eder gibi geliyor.
    ancak cok hızlı gittiginde cok hızlıda geri gelir bizimki.
    ona ore ya sabırla bekleyecen yada riske girip inandıgın fiyata vereceksin

saygılar

Alıntı Originally Posted by tinte Yazıyı Oku
    Herkese selam aksu daha cikarmi? kactan satalim bilgisi olan varmi? SAYGILAR

Esas

Alıntı Originally Posted by vedat77 Yazıyı Oku
    merhaba

aksu 5.10 un ustunde kaldıgı surece hareketine devam eder gibi geliyor.
    ancak cok hızlı gittiginde cok hızlıda geri gelir bizimki.
    ona ore ya sabırla bekleyecen yada riske girip inandıgın fiyata vereceksin

saygılar
    bu yoruma aynen katılıyorum, ben sabırla bekleyenlerdenim ...
    tek merak ettiğim bu kağıdda geçen gün finans at koşturdu, bugünse global.
    kağıtta kontrolü tutan bir lider grup yokmu var mı ? yoksa parayı cebine koyan gelip nasılsa 5lik kademede indir kaldır parasını katlayıp gidiyor mu bu aralar?

6. Esas

herkese merhabalar gunlerdir fırsat kolluyordum alım yapabilmek icin. bugunku dirayeti artık bana almam gerektigini ve fiyata saygılı olmamı onerdi 5.45 ve 5.65 le aranızdayım. zaten aldıktan 1 saat sonra tavana kilitledi. deneme amaclı tavana yazıldım bozarlar mı diye ama tavanda cakılı kaldı. insalah guzel olur. 3 aylık bilancolar sanırım en son 14 mayıs a kadar maliye bakanlıgına bildirilmek zorunda. yagısların bollugu beni acıkcası cezbetti. insallah kazanırız. saygılarımla

Esas

Hsbc dün aldı 76.000 bugun sattı 95.000 o olmasa tavan olurdu buyuk ihtimal.
    alan ertesi gun veriyor bu kagıdın klasik sıkıntısı bu.
    iyi kagıt ama o kadar da iyi degil cok sey beklemeyinmi demek oluyor bu hareketler acaba.
    bu gibi zamanlarda kagıda olan inancımı kaybediyorum.

Esas

hsbc ve global ne durumda derinlik verebilecek olan varmı

Sayfa 2/333 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •