Sayfa 2/390 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3118 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağit Sanayi ve Ticaret A.Ş.

puma532 Guest

Esas

tesekkur ederım kardesım...aminn hep beraber ınsallah...

Esas

Sektör ne durumda?İzmirde bulunan Ve-ge,Mopak Ankarada Meteksan dan sonra Konyada ki Kombasanda da üretim durmak üzere.TL cinsinden maliyetler artıyor,$ aşagı geliyor.Peki yerli sanayi nasıl ayakta kalacak.Dogru Avrupadaki kagıt fabrikaları kapanıyor.Çinde Milyon tonluk fabrikalar kuruldu.Yerli sanayi ise cok düşük üretimlerle ayakta kalmaya çalışıyor.

Esas

31 lotçular iş başında....

puma532 Guest

Esas

yer mi uleynn anadolu cocugu...sayende .1.63 ne varsa aldım ver daha bolınger alt bandına da ne varsa toplayalım....ver daha alamadım daha ver sayın spek...saygılar...

Esas

Bana ondan gelmedi hic. Hepsini sen almissin
    Bugun guzel alim firsati verdi. Bende biraz daha mallandim. Hayirlisi.

puma532 Guest

Esas

hayırlı olsun kardesım...bu fıyatlardan gozu kapalı alırım...endeks hıkaye..kagıt bu pıyasa degerınde alınmayacak da nerde alınacak...emın ol forumda 150 kısı cırıt atarken coktan ucuk fıyatlarda olmus olur...bugun almayan yarın yuksek fıyatlardan ucuz dıye mal edınmeye kalkar...saygılarımla..hosgeldın

Esas

önümüzde referandum var seçim var kağıt tüketimi yükselecek heralde alka da yükselecek borsada böyle bir bilançoyla bundan daha ucuzu yoktur diye tahmin ediyorum

Esas

Alka 2010/3 bilanço kârı 2,611,688 tl ---2009/3 bilanço karı:2,023,214 tl

Sayfa 2/390 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •