Sayfa 3/671 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5366 madde; 17 - 24 arası.

Konu: AKMGY-Akmerkez GMYO

Duhul
    May 2007
    İkamet
    avustralya
    Gönderi
    8,752

Esas

Alıntı Originally Posted by puma532 Yazıyı Oku
    akmerkez gyo'nın 3 aylık net karı 7.723.141 tl (oncekı: 13.258.071 tl)
    -matrıks-
    3 aylık kar dusmus gozukuyor ama bu ıyı mı olur yoksa kotu mu ızleyelım...umarım hareket baslar...saygılar...
    Demekki karının bugün açıklanacağını ve düşeceğini bilenler bugün bu baskıya yapanlarmış..Bizide yanılttılar..Yoksa normalde genel kurul olmuş,kar dağıtılması onaylanmış kağıt rahat çıkardı..

Esas

kar nerdeyse yarı yarıya düşmüş bunun iyi tarafı yok bence...

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    muğla
    Gönderi
    75

Esas

ne zarar eden şirketler prim yapıyor.
    akmerkez karı az açıkladı diye düşüyor.
    varmı böyle bir şey ya.
    bir de üstelik kardan temettü verecek.
    hepsi kağıdı toplamak için bence bahane.

Esas

-%4,5 abartılı biraz

Esas

ee illaki birilerinin gözünü korkutup elinden mallarını alıcaklar mühim olan hisseyi düşükken elde tutabilmek 38 li fıyatlardan beri akmerkez favorim eminim hakettigi yere gelicek ama bu süreç biraz agrılı olabilir temettüden sonra pek beklentisi kalmıycak gibi ben nikahı kıydım bu hisseyle çok sahipli bir hisse

Esas

Yahu bu ne baskıdır ya... kağıdın anasını ağlattılar... baskı baskı olmaz yav... tekniğin içine ettiler... bu tahtayı bu hale getiren iyi aile çocuğunuda öper selam ederim... artık 50 ye getirip kına yakar herhalde niye ozaman 73 e götürdün canım benim... allahın akılsızı ...

Angry

Esas

Alıntı Originally Posted by EGELİ Yazıyı Oku
    kar nerdeyse yarı yarıya düşmüş bunun iyi tarafı yok bence...
    Arkadaşlar karın ilk 3 ay için düşük geleceği çok önceden belliydi. Bunu AK MERKEZ de olan herkes çok iyi bilir. Düşük geldi diye şaşıranlar Ak Merkezde olmayanlar yadan sonradan girenlerdir.
    Neden düşük geldi derseniz. Aralık 2009 ayında Kiracılarla anlaşma yaparken ilk 3 ay için kiralarda % 30 indirim yaptı. Yani sadece ilk 3 ay için geçerliydi. Böyle oluncada doğal olarak geçen yıla göre karı düşük geldi. Bunda şaşıracak ne var. Bunun böyle olacağını cümle alem biliyordu.
    Ayrıca bu şirketin sadece kira geliri var. Başkada bir geliri yok. O nedenle bence geliri gayet normal. Dünya kadar zarar eden, öz sermayesini kaybeden şirketler tavan tavan giderken her yıl standart bir kar getiren AK MERKEZ in bu 7 trilyon karından sonra bu kadar düşmesi bana göre anormeldi.
    Benden bu kadar... Herkese bol kazançalar dilerim.
    Yazım sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Sayfa 3/671 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •