Sayfa 2/614 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4910 madde; 9 - 16 arası.

Konu: DAGHL Dagi Yatırım Holding

Thumbs up

teşekkürler

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    264

Talking

sn. KORHAN nerelerde acaba...bi gelsede.... çoktan beridir şöyle bir flama haberi duymadık.... bellimi olur?.. hele bir baksa şu tacyo'nun teknik durumuna.....

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    Antalya
    Gönderi
    141

Esas

en son sinyal 21/04/2004 tarihinde "inverted hammer" oluşumuyla gerçekleşmiş. Bu sinyal, bir sonraki günün mum oluşumuyla değerlendirildiğinde bir dip dönüş sinyali olarak değerlendirilebilir. 05/02/2004 tarihindeki "inverted hammer" oluşumu ve sonrası göz önüne alındığında yükselişin devam edebileceği söylenebilir. İlk direnç noktası 5100. Stochastic aşırı alım bölgesinde bulunuyor. RSI, Momentum, MACD ve +DI -DI olumlu görünüyor.
    İnşallah herşey düşündüğünüz gibi olur...Ancak yine de bu YO'lara pek güven olmaz. Bol kazançlar...
    Attached Images Attached Images

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    264

Esas

teşkkürler sn.saltuk..çok faydalı oldu..

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    Antalya
    Gönderi
    141

Esas

Bugünkü sert düşüşe rağmen yükselişine devam etti, ancak bugün "long upper shadow" oluştu. Bu sinyal tipik bir boğa sinyalidir ve özellikle yüksek bir fiyat düzeyine, direnç bölgesine ulaşıldığında veya aşırı alım olduğunda ortaya çıkmaktadır. RSI, momentum ve +DI -DI indikatörlerinde dönüş eğilimi oluştu. Stochastic aşırı alım bölgesinde, MACD pozitif görünüyor. Yarın dikkatli olmakta yarar olduğunu sanıyorum...
    Attached Images Attached Images

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    264

Esas

teşekkürler sn.saltuk...zaten bu genel düşüşe bile fazlasıyla dayandı...temettü öncesi son gün... diğer kağıtlardada istatistiki olarak gördüğüm son gün tavan yapıyorlardı...yarın ilginç olacak bakalım...zaten malın yarısınıdan fazlasınıda boşalttım....
    bol kazançlar....

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,614

Question Tacyo

TACYO sanki "ben tavan yapabilirim her an" diyor gibi duruyor

Ancak malumunuz, bu tarz hisselerin kisa vadede yapacaklari hareketi kestirmek cok zor.

8. Esas

Tarih: 10.05.2004
    *** Temettu Odemesi : TACYO.E % 100 (A.O.F : 3696.TL).***

Sayfa 2/614 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •