Sayfa 614/614 İlkİlk ... 114514564604612613614
Arama sonucu : 4910 madde; 4,905 - 4,910 arası.

Konu: DAGHL Dagi Yatırım Holding

1. Esas

Alıntı Originally Posted by Balboa Yazıyı Oku
    Daghl de yabancı yok ki.yurtsevenler var.onlarda iyi niyetli sürekli alım yönündeler.isteseler mahoyu ve adamını perişan ederler ama yapmıyorlar.adamları sarkuysandan tanıyorum.satıp çıkacaklarını da zannetmiyorum.yazın 2.14 lere çıkardıklarında maho kafalarına vurdu.onlarda kızıp ellerini eteklerini çektiler gibime geliyor.ama isterse ne maho kalır ortada ne de adamı.çok düzgün insanlar.yatırımcı dostu insanlar.maho zaten beceriksiz bir adam hissenin yükselmesini istemiyor birde şirketleri batırıyor.ben giyimde pozisyon aldım ilk hareket de kafasına yiyecek malı.elimde olsa yurtsevenlerle irtibat kurmak isterdim.keşke şirketin tamamını alsalar.eğer alırlarsa şirketin önü açılır.maho zaten beceriksiz oyuncusu da iş bilmez.Allah sonunu hayır etsin holdingin.maho borsanın yüz karası şirketleri de öyle.toplayıp toplayıp hisseleri batırıyor şirketleri.
    Biliyorum Balboa daghl de yabancı olmadığını dagi giyimede atıfda bulunarak yazdım. Giyimde yabancıya verdiler alttan baskılayıp aldılar halada baskılamaya devam ediyorlar ona kızıyorum

2. Esas

bugün birşeyler olabilir gibi.işlem hacmi arttı.ama al gülüm ver gülümde olabilir tabii.YTD.

Esas

Esas

son bir ayda alanlar

Esas

satanlar

6. Esas

30 000 lotun bende. 10 liradan satacaktım, 15 liraya çıkarttım. Fazla bekletmen zaman kaybı olur senin için. Kazanmak için beklemesini çok iyi bilirim.

Sayfa 614/614 İlkİlk ... 114514564604612613614

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •