Sayfa 1/943 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 7537 madde; 1 - 8 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas LOGO - Logo Yazılım Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Yeni konu hayırlı uğurlu olsun.

Esas

yeni sayfa ya ilk ben yazıyım dedim .Gönül isterdiki ii şeyler yazmak ama bu kağıta ii şeyler yazmak içimden gelmiyor kağnı gibi gidiyor sonra biraz yol aldıktan sonra freni patlamış kamyon gibi geri geliyor .gerçi ilk ben yazıyım dedim ama ben den başka da yazan da yok okuyanda.şu işe bak topikte benden başka üye olmadığı gibi ziyaretçide yok Allah yardımcımız olsun .yatırım tavsiyesi değildir.gerçi bunu yazmasamda olur kimse topiğe girip okumuyorki.ileride bi gün bi bakarsın burası ana baba günü omuş ne dersinizzzzzzz.

Esas

maşallah sayfa tertemiz kimsecikler yok gine bu kağıt hem yetim hemde öksüz kalmış yazık .patron yap bi ii likte bu kağıt öksüz de yetimde kalmadını göster beni yanılt .y.t. deildir

Duhul
    Aug 2005
    İkamet
    ENGÜRÜ
    Gönderi
    10,084

Esas

Alıntı Originally Posted by yavuzzz Yazıyı Oku
    maşallah sayfa tertemiz kimsecikler yok gine bu kağıt hem yetim hemde öksüz kalmış yazık .patron yap bi ii likte bu kağıt öksüz de yetimde kalmadını göster beni yanılt .y.t. deildir
    ssttt uyandırma.. her seans tavana satıs 6-7 kademe alta alıs yazıyorum.. ve bekliyorum.. uyandırma speeeemi..

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,819

Esas

uyandıralım o zaman 2.seans başı

Esas

ne güzel kağıt ya heycan yok adrenalin yok sitres yok para kazanmak hiç yok asansörüm benim hadi yarın kendini bi göster binanın en tepesine çık bide yav 3-4 kat çıkıp daha sonra geri geliyon bi de hep çık yaw hadi aslanım .yazdıklarım yatırım tavsiyesi deildir .kendimi avutuyorum

Esas

Daha önce uyarmıştım. Logodan bi numara olmaz. Hedefin 1.80 olduğunu da söylemiştim. Zaman beni haklı çıkardı.

Esas

Alıntı Originally Posted by zencefil Yazıyı Oku
    Daha önce uyarmıştım. Logodan bi numara olmaz. Hedefin 1.80 olduğunu da söylemiştim. Zaman beni haklı çıkardı.
    benim için no proplem.ben de daha önce yazmıştım burdaki parayı borsadan kazandım ve ihtiyacım hiç yok ister5 isterse 10 yıl böyle devam etsin isterse logo batsın.borsadan kazandım borsadan kaybederim onunu için NO PROPLEM .YATIRIM TAVSİYESİ DEİLDİR .

Sayfa 1/943 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •