Sayfa 1/197 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1570 madde; 1 - 8 arası.

Konu: METRO Metro Ticari ve Mali Yatırımlar Holding A. Ş.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas METRO Metro Ticari ve Mali Yatırımlar Holding A. Ş.

buradan devam...

..//

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Esas

yeni sayfa hayırlı olsun..

Duhul
    Apr 2011
    İkamet
    giresun
    Gönderi
    2,832

Esas

Galip galip gelecek

Esas

Rekorlar anısına şahit olacak sayfa olması dileğilye.

5. Esas

Bana göre kağıt aylardır en tuhaf hareketlerini yapıyor, basamaklar hiç acele edilmeden aynı düşerken yaptığı gibi nereden dönecek bugün mü aşağı dönecek yarın mı dönecek dedirte dedirte alınıyor insan almaya korkuyor. Eğer bu açık meselesi doğru ise bu kadar açık miktarı ciddi bir yükseliş için fazlasıyla yeterli bir gerekçe olmaz mı? Açıkçı arkadaşa tavsiyem kendine yazık etmesin satıştaki 11 milyon hisseye şöyle iyi bir pençe atıp hepsini toplamasıdır. Hafi kardeşim kendine yazık etme göster patilerini.

Esas

Alıntı Originally Posted by kendimettim Yazıyı Oku
    Bana göre kağıt aylardır en tuhaf hareketlerini yapıyor, basamaklar hiç acele edilmeden aynı düşerken yaptığı gibi nereden dönecek bugün mü aşağı dönecek yarın mı dönecek dedirte dedirte alınıyor insan almaya korkuyor. Eğer bu açık meselesi doğru ise bu kadar açık miktarı ciddi bir yükseliş için fazlasıyla yeterli bir gerekçe olmaz mı? Açıkçı arkadaşa tavsiyem kendine yazık etmesin satıştaki 11 milyon hisseye şöyle iyi bir pençe atıp hepsini toplamasıdır. Hafi kardeşim kendine yazık etme göster patilerini.

yok dostum o daha beklesin düşer diye. İnşallah şu anki satışları karşılayan amca yılmaz, biraz daha yükselsin açıkçının eli ayağı dolaşır zaten. YTD.

Esas

kademe paylaşabilir misin

Esas

Alıntı Originally Posted by mehmetxx Yazıyı Oku
    kademe paylaşabilir misin
    WhatsApp Image 2017-01-25 at 16.31.24.jpg

hareket berekettir.

Sayfa 1/197 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz