Sayfa 1/647 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 5170 madde; 1 - 8 arası.

Konu: METUR Metemtur Otelcilik

Esas METUR Metemtur Otelcilik

METUR Metemtur Otelcilik

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    311

Esas

Alıntı Originally Posted by Objektif
    METUR Metemtur Otelcilik
    merhabalar 2 seneye yakın zamandır forumu yalnızca takip eden biriydim.hisse netin yeni yüzüyle beraber ben de bundan sonra forumda sizlerle olmaya gayret edeceğim.açılış metemturdan oldu.turizm hisseleri zamanı yaklaşırken 10356 seviyelerinden başlayan ve yaklaşık 7 aydır 1400-1800 arasında yatay hareket yapan bu kağıtla ilgili olarak en son ekim ayında yılda 1 milyon euroya tatil köyünü başka bir gruba 4+3=7 yıl anlaşmayla kiraya verdiğini ve böylelikle bu parayı garantiye aldığını belirtmek isterim.ayrıca yönetim giderleri doğaldır ki düşecek.yatırım olayı bitti.bundan sonra artık herhalde başka yatırımlarla şirketin büyümesi olabilir.ayrıca finanasal borç olarak da sanırım 2 yıl geri ödemesiz 1,995,000euro borcundan başka borcu da gözükmüyor.tek negatif yön geçen yıl satışlarının 9 aylıkta tl bazında yüzde elli artaken, yönetim giderlerinin yüzde 100 artmasıydı.ancak yukarıda belirttiğim gibi kasım ayından geçerli olan anlaşma ile bu tip giderin yükünün azalacağını düşünürsek iyi kar rakamlarının 04 te çıkacağını tahmin ediyorum.düşüş ve taban oluşumu tamamlandığı bundan sonrasının çıkış yönünde olacağı kanaatindeyim.teknik analiz konusundayardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    311

Esas

turizmlerin hareketi gözünüzden kaçmıyordur herhalde

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    311

Esas

eveet meturumuz bişeyler yapacak diğerleri gibi ama biraz naz yaparak yapıyor bunu

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    311

Esas

evvet bir şey olmuş cuma günü 200 günlük ortalamadan kapanış yaptırmışlar 1930.cuma günkü günlük ortalama ise 1936.geçen haftaki 1980 seviyesinden geri dönüş yaptı.benim kıstasım 1980 nin üzerindeki kapanışların olumlu olduğu yönündedir.o da bu hafta anlaşılır gibi geliyor bana....x
    göreceğiz bakalım.......favori gibi delice borcu ve zararı olan bir şirketin %100 ü geçen priminden sonra bakalım bu ne yapacak.......

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    311

Esas

evvet 2100 den salladım ama hata ettim sanırım.ilk tepeyi 2120 de yapıp 2020 ye geri dönünce panik yaptım ve sapma oldu.ikinci seansı tavan kapatırsa ralliyi kaçırdım.neyse %41 de fena değil...

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    311

Exclamation metur

elinizde metur patlmasın artık dikkat...

Question

Alıntı Originally Posted by yatırım
    elinizde metur patlmasın artık dikkat...

Sn.yatırım, elimde yüksek maliyetten bir miktar metur var.
    elinizde patlamasın konusunu biraz daha açarmısınız acaba? Neyi kastettiniz?
    Teşekkürler

Sayfa 1/647 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •