Sayfa 2/120 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 959 madde; 9 - 16 arası.

Konu: GEDIK - Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

Esas

21 milyon talep oldu. bu kadar talebi gören firma elbette satışı yapmadı. yarın 1.58 den satışa sunacak. ben yarına yazdırırmıyım bilmiyorum. ama bugün yazmıştım. gelmeyeceğini biliyordum. firma sahibi de borsacı biliyorsunuz. o kadar talebi gören kimse satmaz. yarın için hiçbir fikrim yok. ama idgyo gibi olursa süper iş yapar. ama büyüklerden bize gelir mi kağır bilemem. iyi analiz etmek lazım hayırlı kazançlar

Esas

satışa sunmama ihtimali varmı acaba

Esas

hayır satacak. yarın son günü. yarın vermesi lazım mecbur. açıklama yapıldı çünkü yapacağı lot sayısını açıkladı. mecbur verecek. ama 1.58 den verecek. alabiir miyiz bilemiyorum. gene bu kadar talep olursa kim erken verirse ve aracı kurumunuz önemli. erken veren alır
     Alıntı Originally Posted by biku Yazıyı Oku
    satışa sunmama ihtimali varmı acaba

Esas

acaba kaç lot hisse satılacak

Duhul
    Feb 2008
    İkamet
    ERENKÖY-BODRUM
    Gönderi
    838

Esas

5,400,000 -250 lot

Esas

Arkadaşlar alabiirseniz güzel.... Ekiz alacağima bunu alabisek.DAHA NE .ALAMANIZ İÇİN SEANS KAPANDIKTAN SONRA HEMEN GİRMEK.YARIN GEÇ OLABİLİR.......

Esas

1,58 eder mi bu kağıt acaba her almak isteyen bunu sorgulasın ilk önce bence

Esas

1.58 eder mi gerçekten sorgulamak lazım. halka arz diye hemen girmemek lazım. iyice tartmak lazım. ben ekiz e giriyordum emri yazdırdım sonra oturdum hesap kitap yaptım. hedefledikleri kar ile kağıdın fiyatı çok alakasız. aşırı derecede yüksekti. 7.35 e yazmıştım hemen iptal ettim 11 olmadan. emri geri çektim. iyiki de çekmişim. tam bir fiyasko oldu gördüğünüz gibi. gedik ise bilemiyorum 1,58 eder mi ama sanki eder gibi geliyor bana. şahsi görüşüm böyle. şuan sorada 17 milyon talep var arkadaşlar. bilginize. 750 lot sattılar şuana kadar.,
     Alıntı Originally Posted by omercars Yazıyı Oku
    1,58 eder mi bu kağıt acaba her almak isteyen bunu sorgulasın ilk önce bence

Sayfa 2/120 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •