Sayfa 3/120 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 959 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GEDIK - Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

Duhul
    Feb 2008
    İkamet
    ERENKÖY-BODRUM
    Gönderi
    838

Esas

Gedik yat. ın hisse başına nakit ederi sadece 1,35 tl civarı... her sene kar etmiş, bedelsiz ve temettü dağıtmış... sermaye 36 mil. bu seneki karı tahmini 17 civarı gerçekleşecek....

Diğer halka arzlarla karıştırmayalım isterseniz... Bi ekiz, mango,ranlo , latek, cemaş.... bence baya farklı...

Kişisel görüşümdür, kimseyi bağlamaz.... Düşünmek lazım diyen arkadaşların fikirlerini de alabilirsek iyi olur...

Saygılarımla,

Esas

diğer halka arzları karıştırmamak elbet lazım. anlatmak istediğim şu. halka arz var almak lazım fikrine örnek verdim. bu yanlış bir düşnünce. her halka arz iyi olmayabilir. ben arkadaşlar aldım. şuan baktım hesabıma gelmiş. arkadaşın dediği gibi hissenin ederi 1.30-1.40 civarı bence. ama dünkü talep sayısına eşit bir talep oldu şuan. 4 milyon lot satıldı. ve bekleyen 19 milyon lot bekleyen var. kalan lot sayısı 1.4 milyon. bu kadar talep oldu. bence iyi olur inş. diye düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by Arbitration Yazıyı Oku
    Gedik yat. ın hisse başına nakit ederi sadece 1,35 tl civarı... her sene kar etmiş, bedelsiz ve temettü dağıtmış... sermaye 36 mil. bu seneki karı tahmini 17 civarı gerçekleşecek....

Diğer halka arzlarla karıştırmayalım isterseniz... Bi ekiz, mango,ranlo , latek, cemaş.... bence baya farklı...

Kişisel görüşümdür, kimseyi bağlamaz.... Düşünmek lazım diyen arkadaşların fikirlerini de alabilirsek iyi olur...

Saygılarımla,

Duhul
    Feb 2008
    İkamet
    ERENKÖY-BODRUM
    Gönderi
    838

Esas

Hissenin ederi 1.40 demedim ben, sanırım yanlış anlaşıldım... Sadece kasadaki nakitin 1.35 civarı olduğu söyledim... Kurumun mal varlığı, yaptığı işi, müşteri büyüklüğü vs vs yi ekledikten sonra şirketin ederi çıkar... Benim şahsi değerlememe göre kesinlikle 2 tl üstü eder...

Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir sadece şahsi görüşüm...

Saygılar

Esas

Aşırı alış emirleri ve talep yüzünden sistem kitlendi arkadaşlar, gedikte.

Esas

1, 40 kesin demedim dikkat ederseniz. bu kağıdın şuan ki nakiti 1.30-1.40 bandında bir daha okursanız yazımı. yeterince hesabını yaptım ben bu firmanın. 2 üzeri eder konusuna gelince. bu kağıt bu gazla giderse 3-4 gün 2 yi de geçer. kaldı ki firma sağlam, geliri çok iyi. bazı kağıtlar gibi gaza gelipte sonra yarı yarıya düşebilecek kağıtlardan olduğunu sanmam. elbette ki şahsi görüşüm bu. aynen sizin gibi şahsi görüşünüzde olduğu gibi. aslında aynı şeylerden bahsediyoruz. ben bant aralığı verdim eder bazında. ama şu da önemli, dağılımı göremedim ben. kimler aldı. evde olduğumdan ötürü. yarın kısmetse kimler aldı hangi kurumlar girdi tabelaya göreceğim inş.
    hayırlı kazançlar.

Esas

dun akşamdan tavana alış verdim 1 lot bile gelmedi

Duhul
    Feb 2008
    İkamet
    ERENKÖY-BODRUM
    Gönderi
    838

Esas

Bu kadar çok talepte dağılımın bir kaç kurumda toplanması tabi ki imkansız... piyasa açılsın daha 500 bin lot verecekler.... hayırlısı

Esas

Arkadaşlar biraz abes olacakta Ziraat Yatırımda GEDIK i hiçbir yerde bulamıyorum.Bende alış yazazam ama bir türlü bulamadım.

Bu konuda yardım edermisiniz.
    Son düzenleme : demir58; 22-07-2010 saat: 12:35. Sebep: Yanlış yazım..

Sayfa 3/120 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •