Sayfa 787/787 İlkİlk ... 287687737777785786787
Arama sonucu : 6292 madde; 6,289 - 6,292 arası.

Konu: Hayvan Sevenler

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,784
    Blog Yazıları
    11

Esas

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Koray bey bu küçük köpekcik resmen suç ortağı oldu kamu fonuna devredilen şirketlerden daha çok haber yapıldı hatta ormanlara ölsün diye kamyon kamyon atılan köpekleri unutturdu ama eminim hala aynı dram yurdun çeşitli illerinde devam ediyordur, ben bu yapılanları sadece "iki yüzlülük" olarak görüyorum kendi adıma.
    Haklısınız Lütfü bey,
    neler olduğunu bilsem de özellikle yazmıyorum,
    duyarlılığın artması adına bu ufaklık sadece bir sembol ...

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    NoCountryForOldMAN
    Gönderi
    823

Esas

Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    Haklısınız Lütfü bey,
    neler olduğunu bilsem de özellikle yazmıyorum,
    duyarlılığın artması adına bu ufaklık sadece bir sembol ...
    O konuda haklısınız hocam hiç yoktan iyidir, ama benim hep söylediğim şey vatanımı seviyorum onun için ölürüm demek değildir vatan sevgisi, vatan sevgisi yere çöp atmamakla başlar, hayvan sevgiside eve hayvan satın almakla değil sokaktaki kediye/köpeğe bir dilim ekmek vermektir, kar yapınca kuşlara biraz ekmek üfelemektir, diğer yapılan bazı hareketler bana samimiyetten uzak ve çok itici geliyor açıkcası, söylediklerim her alanda mevcut maalesef -mış gibi yapmak dedikleri var ya işte sorun bu, çocuklarımıza ilk günden öğretilen 2 yüzlülük bu, halbuki okulda 1 sınıfta çocuk okuma yazma yerine yere çöp atmamayı, yalan söylememeyi ve temizliği öğrense doğada ne var ne yok bunu öğrense daha iyi insanlar olurlar diye düşünüyorum, hayvan sevmeyen insanda sevmez benim gözümde...

Neyse konuyu başka yere saptırdım ama bana bu olay çok yapmacık geldi kaç gündür TV de gördükçe sinir etti bu samiyetsizlik o yüzden yazdım

Saygılar sevgiler

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,784
    Blog Yazıları
    11

Esas

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    O konuda haklısınız hocam hiç yoktan iyidir, ama benim hep söylediğim şey vatanımı seviyorum onun için ölürüm demek değildir vatan sevgisi, vatan sevgisi yere çöp atmamakla başlar, hayvan sevgiside eve hayvan satın almakla değil sokaktaki kediye/köpeğe bir dilim ekmek vermektir, kar yapınca kuşlara biraz ekmek üfelemektir, diğer yapılan bazı hareketler bana samimiyetten uzak ve çok itici geliyor açıkcası, söylediklerim her alanda mevcut maalesef -mış gibi yapmak dedikleri var ya işte sorun bu, çocuklarımıza ilk günden öğretilen 2 yüzlülük bu, halbuki okulda 1 sınıfta çocuk okuma yazma yerine yere çöp atmamayı, yalan söylememeyi ve temizliği öğrense doğada ne var ne yok bunu öğrense daha iyi insanlar olurlar diye düşünüyorum, hayvan sevmeyen insanda sevmez benim gözümde...

Neyse konuyu başka yere saptırdım ama bana bu olay çok yapmacık geldi kaç gündür TV de gördükçe sinir etti bu samiyetsizlik o yüzden yazdım

Saygılar sevgiler

Duhul
    Aug 2008
    İkamet
    65+34
    Gönderi
    6,273

Esas

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:

http://www.hisse.net/topluluk/register.php

ŞU AN OKUMAKTA OLDUĞUNUZ ESKİ FORUM YAZMAYA KAPANACAK, SADECE ESKİ YAZILAR OKUNABİLECEKTİR.
    Forum kuralları

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız: http://www.hisse.net/topluluk/forum.php

Sayfa 787/787 İlkİlk ... 287687737777785786787

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •