Sayfa 3/378 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3017 madde; 17 - 24 arası.

Konu: BURVA - Burçelik Vana Sanayi ve Ticaret AŞ

1. Esas

bence bıktırmaya çalışıyorlarki kağıdı toplasınlar ytd.bekleyip görelim derim.

Esas

burcenin hareketine başlamasına kadar yerinde sayacaktır. abisiyle beraber hareket edecektir. ama abisi önde gidecek gibi görünüyor
    benim beklentimse abisine fark atması yönünde olması gereken bu burca primlendi ama çok gerilemedi burva ise daha iyi durumda olmasına rağmen prim falan kalmadı doğru düzgün

3. Esas

arkadasım bu iş "geh bili bili diye 3 lot 5 lot" ile falan olmaz.2 yukarıdaki satısınızı yedirmek icin ugrasıyorsanız cok ucuz numaralar artık bunlar. artık kademe goremeyen kaldımı ki de geh geh diyorsunuz. yazık ya.... su canım kagıdı ne hale getirdiniz. baskası olsaydı simdiye tahtada fiyatımız en az misli kadardı. tabikide bunlar benim gorusum. gorusume istinadende elimde tutuyorum. gun gelecek cok guzel olacak. yeterki endeksler ic dıs bozulmasın.

Esas

Bayram değil seyran değil.. hafif kıpırdanıyo gibi..

Esas

Alıntı Originally Posted by MustafaD Yazıyı Oku
    Bayram değil seyran değil.. hafif kıpırdanıyo gibi..
    Nasıl bayram değil.şimdi değil ama 10 gün sonra bayram biliyorsunuz.Sakın bizim bayram daha önce olmasın

Esas

Alıntı Originally Posted by ekspert Yazıyı Oku
    Nasıl bayram değil.şimdi değil ama 10 gün sonra bayram biliyorsunuz.Sakın bizim bayram daha önce olmasın
    Grafik ve bugünkü harekete göre 10 gün beklemiyecek gibi.

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    ÜNYE
    Gönderi
    4,966

Esas

2.80 Le girdik kısmette ne var bakaLım...başKa kimLer var..

Esas

Yetişinnnnn gidyooo....

Sayfa 3/378 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •