Sayfa 3/314 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2508 madde; 17 - 24 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek A.Ş.

Esas

Bu ne yav.. 27 gündür kimse birşey yazmamış.. Ben girip sorayım derken bir arkadaş yazmış...

CCOLA neden böyle oldu? Tahta inanılmaz sığ..

Koca CCOLA... Şu ana kadar 7.000 lot işlem olmuş.. Şaka gibi..

Acaba alan üstüne yatıyor ondan mı, fiyat çok pahalı ondan mı.. Bilen eden var mı?

2. Esas

valla ben yirmidem aldim 30.000 olmadan satmayi dusunmuyorum

Esas

bu kağıdın %96,67 siyabancıların elinde ve çoğu uzun vadeli emeklilik fonları için almışlar ,yıllık karı çok güzel düşüşde biraz hesap kapatmak için mal boşalttılar no panik ben 12,75 elimde tutuyorum bu kağıdı ky neden keşfedemedi anlamış değilim,9 ay önceden iş yatırımın en az öneri listesiydeydi halada öyle kağıt 21 oldu ,kesinlikle orta ve uzun vadede iyi kağıt hiç aracı kurumlar önermiyor fakat böyle karlı şirket çok az.özellikle bıkmadan tutulursa 6 ve 9 aylık bilançolar çok iyi geliyor ve prim yapıyor y.t.d selamlar

Esas

Koca CCOLA, günü 15-16 bin lotla tamamladı yahu.. Şaka gibi...

Kimsenin almaya ya da satmaya niyeti yok anlaşılan...

Esas

Cuma günü de son dakikalarda 18.000 lotla kademe kalkmadı

Bu kağıtta birşeyler olacak ama dur bakalım..

Esas

bende girimde bi coca cola yorumlarını okuyayım nezaman çıkar nezaman düşer dedim,, yorumları okumak 1 dakika sürdü..
    galiba yastık altında kolalar..

Esas

Halen İş Yatırımın en az önerilenler listesinde. Muhtemelen portföylerinde de dünya kadar mal vardır

Halen düşük hacimle baskı kurmaya devam ediyorlar...

26.000 lot, 536.000 TL işlem hacmi var ki, inanılır gibi değil.. Koskoca CCOLA yahu...

Esas

porföyümün 1/5 cola en çok kar ettiğm kağıt ama insanlar bunu nasıl keşfedemediler hayret ,uyduruk kağıtların peşinde koşup 3 -5 kazanıyıyor daldan dala atlıyor ,halbuki elin yabancı almış çık güzel trend de götürüyor y.t.d

Sayfa 3/314 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •