Sayfa 1/1004 12311511015011001 ... SonSon
Arama sonucu : 8030 madde; 1 - 8 arası.

Konu: DENCM Denizli Cam Sanayii Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas DENCM Denizli Cam Sanayii Ve Ticaret A.Ş.

Yeni başlık hayırlı uğurlu olsun.

Duhul
    Oct 2007
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,343

Esas

*denizli cam'ın vergi dairesine sunduğu 6 aylık dönem zararı 125.292 tl

(16/08/2010 - 11:02:57)

Esas

denizli cam istediği kadar zarar etsin. bu kağıdın düşmesi ya da çıkmasının zararla alaksı yok. Kağıdı zamanında almış bi grup istediği gib oynuyor. zamanı ne zaman mı 6.00 larda aldılar aşağı yukarı kafalarına göre oynuyorlar. benim kanaatimce dahada yukarı götürecekler. benim elimde var mı diye soranlar için hayır yok. ben zamansız inmek zorunda kaldım o trenden. ((((

Esas

Alıntı Originally Posted by hayal_kahvesi Yazıyı Oku
    denizli cam istediği kadar zarar etsin. bu kağıdın düşmesi ya da çıkmasının zararla alaksı yok. Kağıdı zamanında almış bi grup istediği gib oynuyor. zamanı ne zaman mı 6.00 larda aldılar aşağı yukarı kafalarına göre oynuyorlar. benim kanaatimce dahada yukarı götürecekler. benim elimde var mı diye soranlar için hayır yok. ben zamansız inmek zorunda kaldım o trenden. ((((
    Güzelde Bunu görmüyorlarmı?Zararda olan bir kurum ve hissesi nereye gelmiş?Karşılıklı işlemlerle fiyat şişiriliyor.Adamlar belli.Mesela Soymen hergün sahnede.Peki SPK bunu görmüyormu?Onlarda haklı o kadar çok hisse varki.Adamlar resmen karşılıklı işlemlerle fiyatı yukarı çekiyorlar.Yazık bir anda geri döndüğünde küçük yatırımcıya büyük zarar verecekler.aman dikkatli olunuz,burada işlem yapanların işlemleri incelenmeye alınması yakındır.Ederinin çok üstünde bir hisse.Yatırım tavsiyesi değildir.

Esas

Her gün aynı kişiler tahtada SOYMEN sahne aldı yine,TEKSTİL de aynı karşılıklı işlemlerle fiyat yukarı çekiliyor.Çok dikkatli olun.Bu tahtaya inceleme gelebilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Esas

vaybeeee... 1 ay öncede gelmiştim, o zamanda sakindi ama şimdi dahada şaşırdım...
    birsürü ky borsada nerden kazansam diye çabalarken, bu kadar muazzam pirimler yapan denizli cam topiğine 1 aydır yazan yok...
    vay vay vay... adamlar hangi kağıdı götüreceklerini iyi biliyorlar...

7. Esas rasyolarla konuşurak daha isabetli olur

Alıntı Originally Posted by dedektif Yazıyı Oku
    Güzelde Bunu görmüyorlarmı?Zararda olan bir kurum ve hissesi nereye gelmiş?Karşılıklı işlemlerle fiyat şişiriliyor.Adamlar belli.Mesela Soymen hergün sahnede.Peki SPK bunu görmüyormu?Onlarda haklı o kadar çok hisse varki.Adamlar resmen karşılıklı işlemlerle fiyatı yukarı çekiyorlar.Yazık bir anda geri döndüğünde küçük yatırımcıya büyük zarar verecekler.aman dikkatli olunuz,burada işlem yapanların işlemleri incelenmeye alınması yakındır.Ederinin çok üstünde bir hisse.Yatırım tavsiyesi değildir.
    sevgili arkadaşım burada arkadaşları uyarman çok güzel ama uyarış şeklinde ciddi bir bozukluk gördüm temel analiz bilmediğin ortada ama en azından haberleri takip et daha dün iş bankası iştiraki olan çayırova cam sanayinin elindeki hisseleri 11.50 baz fiyattan aldığını açıkladı sen ahala onun bunun peşindesin seni rasyoya ve bilgiye davet ediyorum

yazdıklarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir tamamen kendi fikrimdir

8. Esas

grafikte tüm hisseleri gezerken gözüme takıldı, çok kısa zamanda bu kadar yükselebiliyorsa, patron kağıdıdır, şirketin geçmişi parlak değil, zarar zarar, çalışarak kazanamadığını borsadan kazanmayı hedefliyor herhalde, bu tip kağıtlarda 20 olacak 15 olacak laflarını duyuyorsanız uzak durun derim, tabi her yatırımcı kendi kararını kendisi verecek dolayısıyla bize laf düşmez, yazdıklarımız yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 1/1004 12311511015011001 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •