Sayfa 2/278 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2224 madde; 9 - 16 arası.

Konu: DITAS Ditas Doğan Yedek Parça İmalat Ve Teknik A.Ş.

Duhul
    May 2004
    İkamet
    hatay
    Gönderi
    479

Esas

[QUOTE=emin48;4814386]MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.
    [AKBNK, ASELS, DITAS, AKCNS, EGGUB, GUBRF, ITTFH, EREGL]
    Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Talepleri
    Emin48 bey sonuç iyi değil anlaşılan herkes satmaya çalışıyorsa çok sürünür mü böyle sizi takip ediyorum çok ilgileniyorsunuz ditaşla bede 2004 yıllarında çok ilgilenmiştim ve ihya olmuştum ilk hissem benim ditaş ama şuan sizi takıp ediyorum son durumu nedir ditaşın bir msj atarmısınız özelde olabirir fark etmez. bol kazançlar

Duhul
    May 2004
    İkamet
    hatay
    Gönderi
    479

Esas

Doğan Grubu, Hürriyet ve CNN Türk'ü satıyor

Doğan Grubu, medyadaki varlıklarının satışı için Goldman Sachs'a yetki verdi. Hürriyet ve CNN Türk'ün de aralarında yer aldığı yayın organlarına Murdoch, Time Warner, Vivendi, RTL ve Axel Springer gibi gruplar talip oldu.
    tüm hisseleri yükselen doğan grubunda ditaş neden yükselmiyor.

Duhul
    Nov 2005
    İkamet
    Köyceğiz/Muğla
    Gönderi
    1,672

Esas

Ditaşın geçmişini bilirim. Her zaman bulunmuşumdur kağıtta. Hatta fabrikaya gidip ziyaret etmiştim geçen yıl..Global krizin ne kadar etkisi var, diye..
    Taş gibi maşallah çalışıyorlardı..
    Aydın Doğan'ın mahkeme sonuçları bekleniyor gibi ancak, ben aynı kanaatte değilim. Doğan Holding ve medya grubu tavan tavan gitse Ditaş a çok fazla etkisi olacağını sanmıyorum, niye dersen öyle işte., his...

Ditaş çok farklı ve hızlı haraket eder, gecenlerde 2,30 dan 3,60 lara vardı biliyorsunuz..
    Şirket batmadığı sürece hiçbir sorun olmaz derim, bekliyorum..Nefesimiz uzun.. Hedef fiyatım tarihi zirvesi 5-6 civarı.. Tabi şartlar ne gösterir bilmiyorum.. Bekleyip göreceğiz. Tek isteğim, dileğim Tayyip in Doğan Grubunu iflasa sürüklememesi..

Esas

Alıntı Originally Posted by m kurt Yazıyı Oku
    Doğan Grubu, Hürriyet ve CNN Türk'ü satıyor

Doğan Grubu, medyadaki varlıklarının satışı için Goldman Sachs'a yetki verdi. Hürriyet ve CNN Türk'ün de aralarında yer aldığı yayın organlarına Murdoch, Time Warner, Vivendi, RTL ve Axel Springer gibi gruplar talip oldu.
    tüm hisseleri yükselen doğan grubunda ditaş neden yükselmiyor.
    Ben tutmaya devam ediyorum.Yükselmemesi için cok gecerli bir neden değil ama.

5. Esas

patlamaya hazır bir bomba halinde 9 aylıkta kar açıklar umarım beklediğimize değer

6. Esas

yarın inşallah bizim günümüz olur.... ytd

7. Esas

sessiz ve derinden

Esas

kağıtta anlamsız bir baskı var, doğana geçmeden önce büyük kağıttı şimde ne uğrayan var nede gelen, Eğer bu baskı toplama üzerine senaryo ise ciddi prim potansiyeli var..yerini haketmeyen bir kağıt...

Sayfa 2/278 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •