Sayfa 278/278 İlkİlk ... 178228268276277278
Arama sonucu : 2224 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: DITAS Ditas Doğan Yedek Parça İmalat Ve Teknik A.Ş.

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    Sokaklarda!!!
    Gönderi
    4,316
    Blog Yazıları
    2

Esas

O bumerangın her geri dönüşünde ben ek alım yapyorum.

Esas

Alıntı Originally Posted by Cezve Yazıyı Oku
    O bumerangın her geri dönüşünde ben ek alım yapyorum.
    speği geçeceksin bu gidişle..ben kurtulacağım günü bekliyorum bu kağıttan..zor ama zararımı kurtarıyım bi dakika durmam..bu kağıttan sonra derimot aldım ..şimdide lidfa aldım şükür artık hisseye benzer kağıtlarım oldu..ancak hepsinden ettiğim kar bile bundan ettiğim zararın yanından geçemiyor malesef..

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    Sokaklarda!!!
    Gönderi
    4,316
    Blog Yazıları
    2

Esas

Lidfa'yı bilmiyorum ama derimod çok iyi olmuş.Ürün çeşitliliği olsun, marka değeri olsun oldukça gelecek vadediyor gibi duruyor.İyi.Bende de odaş var bir miktar. Ben her aldığımda 10.000 lot çekmiyorum piyasadan.Etimiz - budumuz ne ki speği geçeceğiz?

4. Esas

Alıntı Originally Posted by Cezve Yazıyı Oku
    Lidfa'yı bilmiyorum ama derimod çok iyi olmuş.Ürün çeşitliliği olsun, marka değeri olsun oldukça gelecek vadediyor gibi duruyor.İyi.Bende de odaş var bir miktar. Ben her aldığımda 10.000 lot çekmiyorum piyasadan.Etimiz - budumuz ne ki speği geçeceğiz?
    sene 99 gene bu aylar hisse 10 küsürlerde çok değil 40 bilemedin 50 lotla her gün trade yapıyordum dayanamayıp adam yolladılar abi niyetin ne her gün bizi ... .. mekten bıkmadınmı diye yalan olmasın 15 ler civarı piyasa kırıkken kaptılar malı 100 küsürlere götürdüler demem oki sen her aldığında 10000 alıyorsan adamlar buldu belayı desenebu saatten sonra bizede nikah kıymak düşecek anlaşılan

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    Sokaklarda!!!
    Gönderi
    4,316
    Blog Yazıları
    2

Esas

Alıntı Originally Posted by BatanBorsacı Yazıyı Oku
    sene 99 gene bu aylar hisse 10 küsürlerde çok değil 40 bilemedin 50 lotla her gün trade yapıyordum dayanamayıp adam yolladılar abi niyetin ne her gün bizi ... .. mekten bıkmadınmı diye yalan olmasın 15 ler civarı piyasa kırıkken kaptılar malı 100 küsürlere götürdüler demem oki sen her aldığında 10000 alıyorsan adamlar buldu belayı desenebu saatten sonra bizede nikah kıymak düşecek anlaşılan
    O kadar bekletemezler,haftaya bence 4,75 denenir.Hatta bu olay pazartesi olabilir.Flama da tam orayı işaret ediyor zaten.Flama da dip 4,41 ve tepe 4,59. Hedef: 4,59 - 4,41 = 0,16 ve bu rakamı flamanın zirve rakamına eklersek ediyor 4,75.Hani benim daha önce dikkat çektiğim 4,75.

http://i.hizliresim.com/dPz7ML.png

Ve bak bu 4,75 kaç sefer daha önce denenmiş?

http://i.hizliresim.com/r3BJNM.png

Şu da haftalık grafik.4,75 üzerinde kalıcı olmanın önemine ilişkin:

http://i.hizliresim.com/7qEyWv.png

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    Sokaklarda!!!
    Gönderi
    4,316
    Blog Yazıları
    2

Esas

Eğer önümüzdeki hafta 4,75 kırılamazsa da 3,80 - 4 aralığına geri döneriz ama ben ihtimal bile vermiyorum.

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    Sokaklarda!!!
    Gönderi
    4,316
    Blog Yazıları
    2

Esas

Ve hisseye 2,5 lira değer biçen y.vş.klara inat , o aralık gelirse işte tekrardan, kaç lot kademe - kademe tahtadan nasıl söküp alınırmış göstereceğim de buradan olmaz. Ditaş gibi sığ hisselerde ben trade etmeyi de,çoktan bıraktım zaten.

8. Esas

hiç bir zaman büyük konuşmayı sevmem gelirmi gelir lakin gelirse oldukça cazip bir fiyat olur bizde sebebleniriz

Sayfa 278/278 İlkİlk ... 178228268276277278

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •