Sayfa 1/278 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2224 madde; 1 - 8 arası.

Konu: DITAS Ditas Doğan Yedek Parça İmalat Ve Teknik A.Ş.

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas DITAS Ditas Doğan Yedek Parça İmalat Ve Teknik A.Ş.

Yeni başlık hayırlı ve bol kazançlı olsun.

Duhul
    Nov 2005
    İkamet
    Köyceğiz/Muğla
    Gönderi
    1,672

Esas Hisse Alım Satım Bildirimi 16.08.2010 16:58:25

MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.
    [ASYAB, GARAN, YYGYO, TUPRS, TRNSK, SARKY, MRSHL, MGROS, KCHOL, ITTFH, IHLAS, GOLDS, DITAS, BSHEV, BTCIM]
    Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Talepleri

Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri :I, No:40 sayılı Tebliği’nin 8’nci maddesi gereğince, hisse senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde hisse senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla 16.08.2010 tarihinde Merkezi Kayıt Kuruluşu’na yapılan başvuruya ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Hisse Kodu.............................: DITAS
    Sıra No..................................: 4
    Satışa Konu Hisse Ünvanı..........: DİTAŞ DOĞAN YEDEK PARÇA İMALAT ve TEKNİK AŞ.
    Grubu....................................: E
    Yatırımcının Adı Soyadı Ünvanı....: HASAN TOKER
    Nominal Tutar TL*...................: 144,563
    Satış Süresi............................:

Sıra No..................................: 5
    Satışa Konu Hisse Ünvanı..........: DİTAŞ DOĞAN YEDEK PARÇA İMALAT ve TEKNİK AŞ.
    Yatırımcının Adı Soyadı Ünvanı....: ŞABAN ÖZKULLUK
    Nominal Tutar TL*...................: 67,420

(*)Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,)

Duhul
    Nov 2005
    İkamet
    Köyceğiz/Muğla
    Gönderi
    1,672

Esas Hisse Alım Satım Bildirimi 17.08.2010 16:42:13

[AKBNK, EGGUB, SKTAS, MGROS, ITTFH, EREGL, DITAS, ASYAB, CIMSA]

Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri :I, No:40 sayılı Tebliği’nin 8’nci maddesi gereğince, hisse senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde hisse senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla 17.08.2010 tarihinde Merkezi Kayıt Kuruluşu’na yapılan başvuruya ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Sıra No..................................: 6
    Yatırımcının Adı Soyadı Ünvanı....: ÖZLEM YILDIZ
    Nominal Tutar TL*...................: 300,003

(*)Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,)
    kullanılmaktadır.

Duhul
    Nov 2005
    İkamet
    Köyceğiz/Muğla
    Gönderi
    1,672

Esas 6 aylık konsolide olmayan net dönem zararı -636.438 tl (Tekrar)

13/08/2010 06:53
    Ditaş Doğan'ın 6 aylık konsolide olmayan net dönem zararı -636.438 tl(önceki -3.401.685 tl)

Duhul
    Nov 2005
    İkamet
    Köyceğiz/Muğla
    Gönderi
    1,672

Esas Hisse Alım Satım Bildirimi 18.08.2010 16:41:57

[BUCIM, DITAS, EREGL, GARAN, IZMDC, MGROS, THYAO, TUDDF, TUPRS]

Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri :I, No:40 sayılı Tebliği’nin 8’nci maddesi gereğince, hisse senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde hisse senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla 18.08.2010 tarihinde Merkezi Kayıt Kuruluşu’na yapılan başvuruya ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Sıra No..................................: 2
    Yatırımcının Adı Soyadı Ünvanı....: ÖZLEM YILDIZ
    Nominal Tutar TL*...................: 174,600

(*)Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır.

Duhul
    Nov 2005
    İkamet
    Köyceğiz/Muğla
    Gönderi
    1,672

Esas ŞGBF-Yönetimde Söz Sahibi Olan Personel 19/08/2010 12:43

DITAS***DİTAŞ DOĞAN YEDEK PARÇA İMALAT VE TEKNİK A.Ş.( ŞGBF-Yönetimde Söz Sahibi Olan Personel )

Adı Soyadı............................................ ..........:YÜCEL GÖHER
    Görevi............................................ ................:GENEL MÜDÜR
    Mesleği........................................... ...............:YÖNETİCİ
    Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler...............:GENEL MÜDÜR
    Son Durum İtibariyle Ortaklık Dışında Aldığı Görevler.:

Adı Soyadı............................................ ..........:CEYHAN AYTON
    Görevi............................................ ................:MALİ İŞLER GENEL MÜDÜR YRD.(OEM İŞ BİRİMİ)
    Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler...............:MALİ İŞLER GENEL MÜDÜR YRD.(OEM İŞ BİRİMİ)

Adı Soyadı............................................ ..........:MUSTAFA AĞZIKARA
    Görevi............................................ ................:MALİ İŞLER GENEL MÜDÜR YRD.(BYP İŞ BİRİMİ)
    Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler...............:MALİ İŞLER GENEL MÜDÜR YRD.(BYP İŞ BİRİMİ)

Adı Soyadı............................................ ..........:KORAY GÜNER
    Görevi............................................ ................:PAZARLAMA SATIŞ GENEL MÜDÜR YRD
    Mesleği........................................... ................:YÖNETİCİ
    Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler.............. :PAZARLAMA SATIŞ GENEL MÜDÜR YRD

Adı Soyadı............................................ ..........:ERKUT ALKAYA
    Görevi............................................ .............. .:PAZARLAMA SATIŞ GENEL MÜDÜR YRD (BYP İŞ BİRİMİ)
    Mesleği........................................... ... ...........:YÖNETİCİ
    Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler............ ..:

İMKB

Duhul
    Nov 2005
    İkamet
    Köyceğiz/Muğla
    Gönderi
    1,672

Esas ŞGBF-Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri 19/08/2010 12:43

***DITAS***DİTAŞ DOĞAN YEDEK PARÇA İMALAT VE TEKNİK A.Ş.( ŞGBF-Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ) Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri

Adı Soyadı............................................ .........: R.NEBİL İLSEVEN
    Görevi............................................ ...............: YÖNETİM KURULU BAŞKANI
    Mesleği........................................... ..............: YÖNETİCİ
    Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler..............:
    Son Durum İtibariyle Ortaklık Dışında Aldığı Görevler: DOĞAN HOLDİNG A.Ş. GENEL KORDİNATÖR
    Ortaklıktaki Sermaye Payı (%)............................: 0

Adı Soyadı............................................ .........: AHMET ÇAĞLAR
    Görevi............................................ ...............: YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ
    Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler..............: YÖNETİM KURULU BAŞKANI
    Son Durum İtibariyle Ortaklık Dışında Aldığı Görevler:

Adı Soyadı............................................ .........: A.İZZET KARACAHİSARLI
    Görevi............................................ ...............: MURAHAS ÜYE
    Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler..............: YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Adı Soyadı............................................ .........: YAHYA ÜZDİYEN
    Görevi............................................ ...............: YÖNETİM KURULU ÜYESİ
    Son Durum İtibariyle Ortaklık Dışında Aldığı Görevler: DOĞAN HOLDİNG A.Ş. STRATEJİ GRUP BAŞKANI

Adı Soyadı............................................ .........: TAYLAN BİLGEL
    Görevi............................................ ...............: YÖNETİM KURULU ÜYESİ
    Son Durum İtibariyle Ortaklık Dışında Aldığı Görevler: DOĞAN HOLDİNG A.Ş. YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Adı Soyadı............................................ .........: YENER ŞENOK
    Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler..............:
    Son Durum İtibariyle Ortaklık Dışında Aldığı Görevler: DOĞAN HOLDİNG A.Ş. MALİ VE İDARİ İŞLER GRUP BAŞKANI

Adı Soyadı............................................ .........: YÜCEL GÖHER
    Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler..............: GENEL MÜDÜR

Adı Soyadı............................................ .........: ALPER ALTIOK
    Görevi............................................ ...............: DENETİM KURULU ÜYESİ
    Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler..............: DENETİM KURULU ÜYESİ
    Son Durum İtibariyle Ortaklık Dışında Aldığı Görevler: DOĞAN HOLDİNG A.Ş. MALİ VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ

Adı Soyadı............................................ .........: BENGÜ ALTINOK
    Görevi............................................ ...............: DENETİM KURULU ÜYESİ
    Mesleği........................................... ..............: DENETİM UZMANI
    Son Durum İtibariyle Ortaklık Dışında Aldığı Görevler: DOĞAN HOLDİNG A.Ş. DENETİM UZMANI

Adı Soyadı............................................ .........: A.BURAK SOYSAL
    Mesleği........................................... ..............: DENETİM UZMANI
    Son Durum İtibariyle Ortaklık Dışında Aldığı Görevler: DOĞAN HOLDİNG A.Ş. DENETİM UZMANI

İMKB

Duhul
    Nov 2005
    İkamet
    Köyceğiz/Muğla
    Gönderi
    1,672

Esas Hisse Alım Satım Bildirimi 03/09/2010 17:02

[AKBNK, ASELS, DITAS, AKCNS, EGGUB, GUBRF, ITTFH, EREGL]

Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri :I, No:40 sayılı Tebliği’nin 8’nci maddesi gereğince, hisse senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde hisse senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla 03.09.2010 tarihinde Merkezi Kayıt Kuruluşu’na yapılan başvuruya ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Sıra No..................................: 8
    Yatırımcının Adı Soyadı Ünvanı....: AHMET AYDUDU
    Nominal Tutar TL*...................: 33,730

(*)Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır.
    (**) İgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır.

Sayfa 1/278 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •