Sayfa 2/770 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 6157 madde; 9 - 16 arası.

Konu: EDIP-Edip Gayrimenkul Yatırım San. ve Tic. A.Ş.

maruf Guest

Esas

5.20 çanak formansyonu tamamlana kadar devam..orta vadede beklentimiz....uzun vade iseee 10.00 ile 12.00 tl 1 2 yıl süre peki nasıl olacak derseniz agaoğlunun yaptığı inşaatın hasilatı bilançoya yansıdığındaaaaa.

.[SIZE="4"][COLOR="blue"]konsolide bilanco 26-27 ağustosta gelcektir.O bilancoda İst.212 karıda görülecektir.Dolayısyle Kar gelme olasılığı yüksek..! bence önemli olan rezisdans 2011 yılı sonunda teslim edilmesi ve faturanın iş bitiminde kesilip rezisdans karının/zararının ancak o zman belli olmasıdır.İnsaat 39 katlı insaat 12.kata henüz..!

...birde konsolide bilanço daha önemlidir yatrımcılar için..!
    Son düzenleme : XTRADERX; 18-08-2010 saat: 09:20. Sebep: kural ıhlalı...........

mirzaa Guest

Esas

valla ben 20 milyon tl konsolide kar bekliyorumm...

buda süperrr olur

3. Esas

Alıntı Originally Posted by mirzaa Yazıyı Oku
    valla ben 20 milyon tl konsolide kar bekliyorumm...

buda süperrr olur
    benim tahmin o kadar değil
    10 ondan fazla gelecek ama 20 milyon çok fazla
    en fazla 15 milyon tl gelir diye bekliyorum
    içinden geçen 13 milyon tl bu sebepten biraz daha alım yaptım
    mayıs ayında bilonço ile birlikte çok güzel hareket yapmıştı
    inş bu seferde tekrarlar , uzun süredir yatay , konsolide ile hareketlenecek inş

ytd

Esas

Kar gelsinde farketmez miktarı. gerçi yatırım ı var kar gelsede gelmesede senet patlamaya hazır bommm ba gibi 4.10 ardından 5.35 tk kıssa vade teknık öyle diyor.

Esas

çanak formasyonuna göre yükselişe geçse artık. Açıkçası endeksten tırsıyorum. zaten zarar büyük, birde bundan zarar yemesek.

mirzaa Guest

Esas

merak etmeyin önümüzdeki hafta EDİP haftası... 5 üzeri bekleniyor artıkk..

mirzaa Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by mirzaa Yazıyı Oku
    merak etmeyin önümüzdeki hafta EDİP haftası... 5 üzeri bekleniyor artıkk..
    DAHA MİLLETİN İLGİSİNİ ÇEKEMEMİŞŞ)

BAŞKA SİTEDEN ALINTIDIR:::::::::::

"edip gayrimenkul konsolide bilanço ile fitili ateşlenecektir".

EDİP ....3.56 Seviyesinden sizlerle paylaştığım senet de bugunki kapanışı 4.04 TL kısa vade beklentimiz 5.35 TL

EDİP.....İMKB de orta ve uzun vadede.... dudak ısırtacak senet....
    Çanak formansyonu tamamlandıktan sonra, bu defa orta ve uzun vadeli beklenti oluşmaya başlayacaktır...
    Konsolide bilanco 26-27 ağustosta gelcektir.O bilanco da İst.212 karıda görülecektir.Dolayısyle Kar gelme olasılığı yüksek..
    ! bence önemli olan rezisdans 2011 yılı sonunda teslim edilmesi ve faturanın iş bitiminde kesilip rezisdans karının/zararının
    ancak o zman belli olmasıdır.İnsaat 39 katlı insaat 12.kata henüz..!
    Dikkat .... Konsolide bilanço yatrımcılar için.daha önemlidir.!

EDİP i gündeme alalı yaklaşık 2 ay oldu....işlem fiatı 3.56 idi şimdi işlem fiatı 4.04 peki yatırımcı gerçekten inandımı derseniz.? Onu bilemeyiz bizim amacımız bilgi paylaşımı...
    inanan yatırımcı repo dan ve bono dan 3 yılda kazanacağını iki ay gibi bir sürede aldı...Peki şimdi durum nedir..?
    Edip de gerçekten inanan yatırımcı bekliyor beklemelidir sat al a girmemelidir..ekran da al sat yaparak para kazanılmaz... ancak yatırım mantığı ve hedef tesbitin de para kazanılınır.
    EDİP de gecen hafta kademeci ve panik işlemler yapan lar vergi dairesine sunulan 6 aylık bilanço yu gördüğünde döküldü...çünki bilanço okumasını bilmiyorlar...

Diğer bir konu ortak satışı hergün 5000 ve ya 10 bin lot ortak satışı geldi...Ama ne hikmet se ortak sattıkca senet yukarı gidiyor...
    Daha evvel uyardım sığ hisselere büyük oyuncular uğramaz diye... Ama şimdi senet sığ değil likit oldu...Artık büyük yatırımcı gelir fonlar gelir hatta yabancı fonlar bile gelecektir...
    Senetde beklenti güçlüüüü....İsrarla yatırımcıyı uyarıyorum...Dip seviyelerden uyarıyorum....Ama yatırımcı pisikolojisi işte dipde bakar senet 3 kat yapınca yapışır...

Şu an senet öyleki fitili ateşlenmeyi bekliyor...

Çünki haftaya konsolide bilanço gelecek...Şirketin Vergi dairesine sunduğu bilançoda edip in ,zarar açıkladığını düşünen güya uyanıklar dökülenler ....Bu defa açıklanan kar ı görünce gözlerine inanamayacaklar...
    Gelecek olan bilançoda beklentim 3 aylıkda açıkladığı 8.6 milyon tl kardan aşağı olmayacaktır...kısaca 8 ila 12 milyon arası bir beklenti mevcuttur...Bu beklenti
    kısa vadeciler içindir...
    Orta ve uzun vade de.....
    2011 yılı sonunda teslim edilmesi ve faturanın iş bitiminde kesilip rezisdans karının/zararının
    ancak o zman belli olmasıdır.İnsaat 39 katlı insaat 12.kata henüz..!

"BORSADA BEKLENTİ ALINIR GERÇEKLER SATILIR.."....
    Eklenmiş Resmin önizlemesi

Esas

temel açıdan henüz incelemedim ancak tekniği al vermiş durumda, yüksek hacimle gün içi en yüksek seviyesinden kapatması, ve kapanış fiyatının tüm ortalamalarının üzerinde olması, ayrıca 50 günlük ortalamanın yukarı dönmesi alıcıların iştahlı olduğunu göstermektedir.

mallandık, selamlar sabonis

Sayfa 2/770 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •