Sayfa 1/154 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1228 madde; 1 - 8 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda dergi yayıncılık ve pazarlama a.ş.

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas DOBUR - Doğan Burda dergi yayıncılık ve pazarlama a.ş.

Yeni başlık hayırlı ve bol kazançlı olsun.

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    Olduğum yerden uzaklarda...
    Gönderi
    1,385

Esas

Milleti ne güzel bezdirmişler.2,32 den maliyetlendik.

Esas

Sayın Kızılmartı..

Müşterisi pek olmaz zaten bu senedin..kar rakamlarını katlamış..konsolide de süpriz yapabilir..kendi çalıp kendi oynuyor..bir gözlemci olarak iyi zamanlama yaptığınız kanaatindeyim..

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    Gönderi
    1,385

Esas

Alıntı Originally Posted by filozof1001 Yazıyı Oku
    Sayın Kızılmartı..

Müşterisi pek olmaz zaten bu senedin..kar rakamlarını katlamış..konsolide de süpriz yapabilir..kendi çalıp kendi oynuyor..bir gözlemci olarak iyi zamanlama yaptığınız kanaatindeyim..
    Teşekkür ederim.Sadece büyük bir kanal içinde hareket ettiğini ve artık dönme zamanının yaklaştığını görüp biraz alım yaptım.Açıkçası sadece teknik baktım.Bakalım ne zaman hareketini yapacak.
    Saygılar

Esas

Sayın Kızılmartı..

Okuduğum teknik analiz yapan forumdaşlardan simetrik üçgenin etrafında dolaştığı..ve 2.41 seviyesinin kırılımı..bu durum benim gözlem ve öngörülerimle uyuşuyor..kırılımdan sonra iki şekilde hareket bekliyorum..1..Soluksuz tavan yaparak hedef..(bilanço süprizi..bedelsiz..temettü dağımı..2.Gün içi yüksek volalite (mevcut kar rakamlarına yakın bilançonun teyidi)..son hareketlere kadar gün sonu düşük primle kapanışlar..Teknik analiz bilgim yetersiz..ancak üçgen varsa iki tane olmalı..2.78..ve 3.30 civarlarında biten..Sizin tesbitinizi öğrenmek isterim..

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    Gönderi
    1,385

Esas

Sayın filozof1001,
    öncelikle bu konularda usta olmadığımı bilmenizi isterim.
    Son günlerdeki hareketinde 2,30 un üstünde tutunma çabaları ve ikili dip yapması,macd in kesecek olması(daha kesmedi),rsi de ikili dip görünmesi,fiyatın yukarı gitme isteği hareket zamanının geldiği izlenimini bıraktı.Simetrik üçgen çizmedim,daha basit baktım,sadece kanalı baz aldım.Hedefimde 3,50.Daha önceki çıkışlarında aradaki dirençleri pek kaale almamış.Umarım şimdide öyle olur.
    Saygılar

Esas

Teşekkürler..sayın kızılmartı..

2.7X seviyelerindeki bataklıktaki hareketine bağlı olarak hedef tesbit edicem..bu kanal çok süpürüldü..köprü kurup geçerse 3.30 seviyelerine kadar akrabalık kuracağım..gün içi marjları kaptıkaçtıya çok müsit oluyor..kara düzen gözlemlerim..

Başarılar..

Duhul
    Jan 2010
    Gönderi
    3,170
    Blog Yazıları
    47

Esas

kağıt düşüş hareketinden sonra toplanmaya başladı. çaktırmadan toplamaya devam heralde...

Sayfa 1/154 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •