Sayfa 2/34 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 269 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Sen Benim Düşlerimdin Hiç Yaşayamadığım (Ayrılık Mektupları) Serdar YILDIRIM

Esas Pişmanmıyım tabiki değilim

Eskiden insanları tanımak isterdim yanlarında olmak sorunlarını çözmek isterdim. Ama anladım ki yolum doğruda oysa yürüdüklerim yanlış insanlarmış.
    Onun için birer birer yol verdim onlara.
    Pişman mıyım tabi ki değilim.
    Aynı yolda aynı çizgide devam...
    Tavsiyem yanlışa adaM olması için şans verin ama olmazsa da yol verin gitsin..
    Serdar Yıldırım

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Bir gün sende anlayacaksın aşkın birde hüzünlü yanı olduğunu, sende göreceksin kaybettiğin zaman ki yüz ifadeni ve en önemlisi sende öğreneceksin gelmeyecek bir sevgilinin yürek yakan özlemini.
    Ve bekleyeceksin onu hayata yenilmiş bakışlarınla. Tıpkı bir zamanlar benim seni beklediğim gibi.
    Serdar YILDIRIM

Esas

Bırak Dünya Dönsün şerefsiz
    Bazen diyorum ki ben mi kötüyüm insanlar mı. Sonra bırak diyorum bu kadar kötülük ve kötü insan arasında Sen kötü olsan ne yazar.

Ve sonra yine gelmişine geçmişine sayarak haykırıyorum.

Diyorum ki bırak dünya dönsün şerefsiz..

Serdar YILDIRIM

Esas

Hiç bir zaman anlatılmayacak bir eski anı olarak kalacaksın sararmış sayfaların satır aralarında gizlenen.
    Ne kadar sevildin, nasıl bir aşkı yaşadın ve yaşattın kimseler bilmeyecek.
    İsimsiz şiirlerin merak edilen kahramanı olacaksın.
    Ve kim olduğunu kimsenin bilmediği ünsüz bir şair sana yazacak tüm şiirlerini.
    Sevileceksin ve özleneceksin kömür karası gecelerin hüznünde..
    Serdar YILDIRIM

Esas Seni Sevdim, Seni Seviyorum ve Seni Seveceğim

Seni Sevdim, Seni Seviyorum ve Seni Seveceğim
    En çokta neyi özledim biliyor musun ? Sana sımsıkı sarılıp kollarında uyuklarken gözlerimi açtığımda bana bakmanı..
    Bir daha olmayacak belki seni yaşamak, seninle yaşamak çok ama çok güzeldi...
    Ve geriye dönüp baktığımda hiç ama hiç pişman olmadım çünkü sen aşkın ta kendisiydin..
    Seni Sevdim, Seni Seviyorum ve Seni Seveceğim Kömür Karası Gecelerimin Işığı..
    Serdar YILDIRIM

Esas Söyle O Yare

Korkuyordum seni incitmekten. Gülümsemen kaybolsun istemiyordum. Çünkü hiç bir yüzde o kadar güzel durmamıştı gülümseme.
    Belki garip gelecekti ama senin gülümsemene ve masumiyetine aşık olmuştum ben.
    Hiç dokunmamıştım tenine ve ama bahar kokuyordu saçların. Zagrosun hırçın çiçeklerinin kokusu sinmişti sanki.
    Evet seni gerçekten çok sevmiştim, çok seviyordum çünkü zamansızda olsa hüzünlü bakan gözlerime ışık oldun ve gülmemi sağladın yeniden.
    Sonu ne olur diye aklıma bile getirmedim seninle sonsuz olmaz seninle bir aşk hikayesinin kahramanı olmak bile mutlulukların en büyüğüydü.
    Şimdi seni yaşıyorum hiç gözlerinin içine bakıp haykıramasamda sevdamı bozkırın rüzgarına fısıldıyorum diyorum ki.
    " Söyle o yare dünüm onunla olmadı ama bugünüm, yarınım ve sonsuzum olacak, düşlerim o kokacak ..
    Söyle o yare gün gelecek merhaba diyeceğim onunla uzak bir şehirden güneşe. Belki sümbül dağında kır çiçekleri toplayacağız birlikte belki Dicle kenarında hayaller kuracağız.
    Ama ne olursa olsun yıllarda geçse hayata aşk dolu bakacak hep ayrı yüreğin iki farklı yarısı olarak kalacağız. "
    Yani artık yarın ne olursa olsun biz sonsuz olacağız ve hep yanyana...
    Serdar YILDIRIM

Esas

Bazen alıp başımı gitmek istiyorum insanlardan uzaklara sonra diyorum ki kandırma kendini be evlat bu dünyada insanların yalanlarının bulaşmadığı yer kaç tane kaldı ki otur oturduğun yerde en azından tanıdığın yalancıların bildiğin yalanlarıyla kandırmaya devam et kendini ve sus diyorum.
    Sonrada susuyorum inanmış gibi yapıyorum..
    Serdar YILDIRIM

Esas

Varsın aklına gelmeyeyim ve düşünme beni o şimdi nerede diye...
    Ben seni aklında ben olayım diye bir beklentiyle değil bir karşılık beklemeden sevdim..
    Serdar Yıldırım

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Sayfa 2/34 İlkİlk 123412 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •