Sayfa 3/34 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 269 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Sen Benim Düşlerimdin Hiç Yaşayamadığım (Ayrılık Mektupları) Serdar YILDIRIM

Esas

Bir bahar yağmuru gibi ıslattın düşlerimi ve her baharda bir kez daha sevdim seni yağmura eşlik eden gözyaşlarımla..
    Serdar YILDIRIM

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas Kalabalıklar içinde yalnız, yüreği hüzün yüreği özlem, yüreği sevdaya susamış.

Söylenmemiş sözleri vardı. Anlatılmamış bir öyküsü, yaşanılmamış günleri... Evet baktığında her hangibirinden farksız görünüyordu. Ama hep bir ama, hep bir keşkesi vardı söyleyemediği, söyleyemeyeceği.
    Ve hüzün gizliydi bakışlarında. Ama belli etmiyor gülüyor gibi mutlu gibi görünmeye çalışıyordu.
    Yalnızdı söylemek istemesede yüreği hep bir hüzün ikliminde o hiç yaşayamadığı günlerde kalmıştı.
    Sevmeyi istiyordu sevilmeyi ama bunu kendine bile söyleyecek cesarete sahip değildi.
    Evet onun hikayesi belki içimizden bir çoğunun belki benim hikayem gibiydi.
    Kalabalıklar içinde yalnız, yüreği hüzün yüreği özlem, yüreği sevdaya susamış.
    Tıptı Ben gibi Tıpkı Biz gibi..
    Serdar YILDIRIM

Esas

Ve artık hüzünlü şarkılar çağrıştıracak ismim sana. Duydukça özleyecek duydukça üzüleceksin.
    Ve dilin hep bensiz geçen günlere isyan ederken diyeceksin ki seni çok özledim çık ve gel artık...
    Ama gelmeyeceğim. Çünkü ölmüş bir yürekte sevdasın artık son duası okunmuş...
    Serdar YILDIRIM

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Ağlama dostum sıkma canının dünya döndükçe aşk denen bir illet olmaya ve bizde sevmeye devam edeceğiz.
    Onun için kafana takma hiç bir şeyi unutma çok seversen çok acı çekersin bizimde kaderimizde sevmek hemde çok sevmek ama kavuşamamak varmış.
    Ne diyelim bazen elimizden gelir bazı şeyler bazen gelmez.
    Sana canını sıkma diyorum demesine ama şimdi bana soracaksın sen canını sıkmıyor musun ?
    Hayır artık sıkmıyorum çünkü o gittiği gün son nefesimi vermiştim ben.
    Şimdi sadece yaşıyor gibi yapıyorum.
    Sende öyle yap bırak seni mutlu , bırak seni gülüyor ve yaşıyor sansınlar.
    Ama sakın pes etme neden mi çünkü bir gün gelecek yaşarken öl diyenlere şimdi sıra sende diyeceğimiz günler gelecek elbet.
    Ve o gün son bulmasa da acılarımız bir nebze olsun hafifleyecek inan.
    Hadi kaldır başını ve gülümse zorda olsa..
    Unutma bugün olmasada yarın bizim günümüz olabilir.
    Umud Et ve Bekle Güneşin Bizim İçin Doğuşunu..
    Serdar YILDIRIM

Esas

Ve sen yarım kalmış hikayemsin. Doğuşunu beklediğim güneş, üşüdüğümde tutmak istediğim el ve kokusunda aşkı aradığım tenin sahibi.
    Sen benim aradığım mutluluksun.
    İnsan bazen yaşamadan ister, görmese de özler ya.
    Sen yaşanmamış güzelliğimsin.
    Bazen o hiç koklamadığım tenin geliyor aklıma bir gül alıyorum sen kokuyor bana...
    Hani dokunmadan görmeden, yanında bile olmadan birini özlemek, birini istemek sana garip gelecek biliyorum ama sevmekte garip bir duygu değil mi.
    Onun için bırak herşeyi ve tüm garipliğimle sev beni.
    Tıpkı Benim Seni Sevdiğim Gibi..
    Serdar YILDIRIM

Esas

Ünsüz bir şairin dizelerinde söylediği gibi sen sevda ol ben sevdalın bir ömür sana yanayım.
    Olur mu ne Dersin...
    Serdar YILDIRIM

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Exclamation Sus-u-YORUM

4 yıl önce de 3 ayrı başlık açmışsınız, hepsini en eskisiyle birleştirdim. Şiir yazmayacağım ama yazılmış olanları zevkle, gözyaşıyla, duayla, bedduayla okurum.

"Ayrılık mektupları" güzel bir tema olmuş. Hepimiz bir kişiden, yerden, işten, konumdan ve en sonunda da hayattan ayrılmıyor muyuz? İçimizde kalan, söylemek, yazmak istediklerimiz oluyor.

‘’ Bazen bazı şeyleri söylemeye hakkım var diyorum, ama söylersem karşımdakine haksızlık olacak, susuyorum. Yine bazen söyleyeceklerimi karşımdakinin duyma ve bilme hakkının var olduğunu görüyorum, ama bu kez bakıyorum benim söylemeye hakkım yok, yine susuyorum.‘’

Bu yazımı, yarın bu saatlere kalmadan silmiş olurum! Belki de silmem.
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Esas

Şanslısın artık sitem etmiyorum sana üzülmüyorum sen yoksun diye, gözlerim yollara bakıp sen geleceksin diye hayal kurmuyorum ve artık fısıldamıyorum rüzgara ben onu seviyorum diye.
    Ne oldu da benden vazgeçtin diye soruyor gibisin aslında belli cevabı hiç kimse vazgeçilmez değildir aynın seninde vazgeçilmez olmadığın gibi.
    Onun için sana özgürlüğünü verdim ve azad ettim seni .
    Yolun açık olsun..
    Serdar YILDIRIM

Sayfa 3/34 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •